reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

agnes- to nie próżnować mi proszę w weekend :-D:-D
dziekuję, oj jak ja bym chciała teraz zajść i dołączyć do szczęśliwego grona ciężaróweczek !!!!!!! Kurcze belek no,a tak chciałam w lato urodzić, mam nadzieje ze sie załapę na ten lipiec !!!!!!!!
zagubiona- no rozumiem w takim bądź razie !!!!!!
polaa- no to ciągle kciuki trzymam &&&&&&&&&&&
mamusia ja tak samo sklepy woleć szerokim łukiem omijać tylko zaopatrze sie jak coś na allegro !!!!:-D:-D:-D
bietka - tulę,nie dołuj sie !!!!!!!!owulka tuż tuż wiec brac sie do roboty :-D
 
reklama
agnes no to powodzonka:tak: miłego i owocnego weekendu w takim razie:-D;-)

Ilona mam nadzieję, że Ci się uda i będzie lipcowe dzieciatko:-)
A muszę napisać, ze z lipca sa super ludzie hehe:-D

Kurcze, już sama nie wiem co myśleć:no:
Jak sie nie mogłam doczekać kiedy bede robila test tak teraz jakoś mi nie śpieszno:szok: boję sie, że nic z tego nie będzie:-(
Ale jak sie Kubuś obudzi to jedziemy na zakupy i go kupię:-)
 
polaa ja sama jestem z lipca wiec było by super jakby i następne dzieciątko własnie urodziło sie w ten miesiąc, bo mąz i mały są z pazdziernika hehe ;) wiec Ja i może córa byłaby z lipca....... o ja Cię, ja to mam dopiero marzenia :szok::szok: spoko juz nie smęcę!!!!!!:-D
Na razie bede sie cieszyć z Waszych pięknych testów !!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
Kupuj, kupuj :) i jutro proszę juz zrobić:) nie trzymać nas w niepewności :)
 
Dziewczynki dzis nie za dobrze sie czuje chyba objawy ciazowe mnie dzis dopadly, kreci mi sie w glowie i tak mnie zemdlilo ze jeszcze chwila i bym zwrocila. teraz sie z fasolka najadlysmy i polezymy sobie troszke :-)
 
hej dziewczynki!

Też bym chciała się na lipiec załapać. mój M jest z lipca 16 więc jakby się udało to pewnie miałby cudowny prezent na 30 urodziny

bobofrutek odpoczywaj sobie. jula daje ci znać o sobie i cię mdli. ale to chyba dobrze;-)
 
Bobofrutek ja tak miałam codziennie. Ledwo wstałam z łóżka to już mi było niedobrze. Mdliło mnie od rano tak do ok 14. I później wieczorekim znów była powtórka z rozrywki. Najlepiej było mi jak właśnie leżałam:-) Teraz odpukać puk puk jest już o wiele lepiej:-) Czasami z rana mnie jeszcze trochę mdli, ale całe szczęście szybko przechodzi. Jak tak mnie męczyło to bałam się gdziekolwiek iść i cokolwiek zjeść. No ale dzielnie to zniosłam i mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze. Tak więc dużo odpoczywaj :-)Zresztą my kobiety jesteśmy w stanie wszystko znieść dla naszych małych szkrabków:-D
 
ja jak rano wstane i nie zjem to mnie zaraz mdli. dzis poszlam na usg bez sniadania bo myslalam ze sie zchafce w aucie.

dla fasolinki wszystko zniose:-)

Dziewczynki napiszcie jak to jest z becikowym? trzeba miec jakies poswiadczenie ze bylo sie u lekarza przed 10 tyg? Ja poki co nie mam nic a do lekarza ide 10 listopada wiec to juz bedzie 9 tydzien. Jak wy to zalatwialyscie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochana to wystarczy ze jak urodzisz to lekarz prowadzacy wystawia zaswiadczenie ze bylas przed 10 tc i tyle to zanosisz razem z podaniem o becikowe i aktem urodzenia czy jakos tak
 
Do góry