reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

hej dziewczyny:) mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście zupełnie... :( widzę, że tu od rana dyskusja na temat imion..:) mi się podoba dla dziewczynki Liliana, Hanna, Natalia, Zosia, a dla chłopca miałabym problem :( żadne imię mnie nie przkonuje, chociaż Andrzejek mi się ostatnio podoba (ale tak ma mój tato na imię:)

A tak wogóle to jestem trochę chora:( w takim beznadziejnym momencie, bo jestem w 26 dc i nie wiem czy już miałam owulkę czy nie, bo to dopiero mój drugi cykl bez tabletek i się wszystko miesza. Nie chce za bardzo brać leków, bo jeśli jestem po owulce i by się udało... to nie chce ryzykować... no i się tak męczę, ale od jutra będę leżeć w łóżku więc może się wyleczę... co za tym idzie będę też tu częściej zaglądać :D
 
reklama
losiczka roznie to jest bo ja np. bardzo dobrze się czułam po cc:tak:
w poniedziałek rano miałam a w srode popoludniu wyszliśmy do domu i pierwsze co odkurzalam:tak: czulam sie naprawde super, wydaje mi sie, ze jakbym rodzila naturalnie to byloby gorzej ze mna:( Kuba byl bardzo duzy i nawet polozna powiedziala na koniec, ze dobrze, że była a cesarka:tak: bardzo ladne imiona maja Twoje dzieci;-) zycze tej Emilki z całego serca:tak:

Ja jeszcze czekam z testem, sama nie wiem na co ale czekam.
Dzisiaj 32 dc, ale to zlecialo:-D ale od dwoch dnich czuje, ze @ idzie:/
Szczerze, zadnych objawow przed @ nigdy nie miałam, w pierwszy dzień tylko bardzo boli mnie krzyż:-( a teraz pobolewa już od dwoch dni:szok: sama nie wiem o co chodzi, boje sie robić test bo czuje, ze nic z tego:( czekam na @ a moze sie miło rozczaruje, oby:-)
 
POLAA MNIE DZISIAJ TAK KRZYZE BOLA ZE MASAKRA A DZISIAJ 25DC ZAWSZE KRZYZE BOLA MNIE KILKA GODZIN PRZED @ A TU OD RANA SIE MECZE I NIC LECI ZE MNIE JAKIS SLUZ I TYLE ALE JUTRO TO NA BANK PRZYJDZIE @ A MOZE NAWET DZISIAJ WTEDY CYKL BEDZIE 24 - 25 D MASAKRA :szok:

POLAA TO KIEDY TESTUJESZ TAK NA 100% ?????? ZYCZE II GRUBASNE KRESECZKI:-)
 
Polaa- kobieto jak Ja Cię podziwiam...... chce sie zarazić od Ciebie tym spokojem :szok: Ja bym robiła ten test juz !!!!!!!!!!!!! ale jak pisałam ze czuję ze u Ciebie to fasolka !!!!!!!!
losiczka- TY tez nie wyczekuj tak @ bo małpa ma nie przyjść.... a kysz, a kysz- odganiam Ją ile sie da :)
zagubiona- łóżeczko boskie, i bardzo funkcjonalne bo na kółeczkach wiec po pokoju można jezdzić ile sie chce :)
a mnie sie cholernie podobają pościele z baldachimem , Jaś miał zwykły kojec i żałuje ze nie kupiłam mu super łóżeczka z baldachimem , wiec przy następnym dziecku juz tak skromnie nie bedzie;) mam nadzieje ze bedzie różowo :d
no własnie Polaa, nawet jak sie teraz uda to mam szanse i na córę,jak nie czytałaś tego co napisała Viola o swojej koleżance to przeczytaj :p ale tak poważnie to juz mi ktoś przepowiedział synka wiec i ten synek bedzie :) ale z wróżby z obraczki i nitki wychodzi córeczka i tak samo z kalendarza chińskiego- no ale to tylko zabawa ;) z przymrużeniem oka do tego podchodze ale ten test z kapustą zrobię po 6 tyg hehe :)
 
Dla szukajacych imion dla bobasa to może wam się podobają Juliusz (julcio, juliuszek)i Antonina (tosia, antosia). Tak mają na imię bliźniaki mojego brata. Maja 2 lata i są cudne. Też bym już chciała takie małe cudo :tak:.
 
oj ilonka bliźniaki to moze podwójna radość ale ile przy nich pracy. a teraz jak maja po 2 lata i są takie żywe to już naprawdę człowieka potrafia wymęczyć. nie raz nie mam siły jak z nimi zostaję.

ale i tak są to kochane "dopelki" cioci.

ja chyba nie chciałabym bliźniaków. ale jak będą to będę bardzo szczęśliwa. u mnie w rodzinie ze strony ojca były w 3 pokoleniach bliźnięta, teraz ma mój brat więc kto wie?
 
wiem kochana, wiem !!!!!!!!!! przeciez Ja tak samo, i inne dziewczyny tak samo myślą :-D ale w głebi duszy kazda ma jakies małe marzenia co do płci dzieciatka :-):-D
 
reklama
Do góry