reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

witam poniedzialkowo i nowe staraczki rowniez

dziekuje ze wszytkie trzymacie kciuki ale chyba w tym cylku nie wyszlo dzis mam 22 dc i temperatura mi spadla kilka dni mialam 36,8 a dzis 36,4 moze ze czesto wstawalam w nocy do malego (do testowania mam 2 dni bo mamy testy kore sie robi 6 dni przed okresem) nie wiem dlaczego , na okres tez za wczas mam co 27 28 dni zobaczymy jutro . Wyczytlam dzis ze jesli fasoleczka sie zagniezdza tez jest spadek 1 dniowy jeju znow sie nakrecam
 
reklama
Jestem moje drogie :-):-D
Dziś czuje sie juz o niebo lepiej, gardło nie boli ale ciągle jestem osłabiona !!!!!!!!
weekend minął szybko ale fajnie :-) hehe :):)
fajne te wózeczki kochane, ja ciągle patrze różne wózki i nie tylko ale to chyba normalne co????????
bobo - beta jest jak najbardziej OK słyszysz???????????????????????? proszę Cię nie świruj juz
przeciez kobietko moja kochana takie nerwy dobrze nie robią maleństwu !!!!!!!!!! przeciez wiesz !!!!!!!!!! pomysł lepiej o fasolce co jej fundujesz :p ja wiem ze sie stresujesz ale MASZ PRZYROST !!!!!!!!!!! a to najważniejsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zagubiona- kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&

witam nowe staraczki - życzę POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Justyna- trzymam kciuki,
zobaczysz jak jutro z temp, może to faktycznie zagnieżdzenie !!!!!! zagubionej tez spadła tempka przed @ a jak widzisz jest w ciąży - a ja dałabym sobie ręke obciąć ze nie jest w ciąży skoro az tak bardzo spadała jej tempa- wszystko możliwe
 
Ostatnia edycja:
dodzwonilam sie do lekarza i wg niego jest wszystko dobrze dzidzia ladnie rosnie i mam przyjsc do niego w czwartek i moze juz sie nam pokaze. przed wizyta mam jeszcze raz zrobic wynik bety. ale jestem szczesliwa!!!
 
bobo a na co znów masz zrobić bete ???????? kurcze co ten lekarz wymysla??????? z torbami Cię chce puścić czy co ???????????
 
Bobo w tej przychodni to powinnaś kartę stałego klienta dostać;) Po co tyle tej bety? Ja wcale nie robiłam, test wystarczył na potwierdzenie ciąży.

Zagubiona śliczny wózeczek podobny do x-tralla który szalenie mi się podoba ale na żywo w sklepie go nigdzie nie ma:(
 
u mnie ten moj jest tez tylko w jednym sklepie i o ponad 600zl wiecej kosztuje niz na necie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ilonko ale ty promieniejesz kochana no to czekamy teraz czy mezus cos zasial:-)oby trzymam kciuki za mala ilonke he he
bobo ja mam do ciebie najblizej wiec jak bedziesz wymyslac to pofatyguje sie na te winiary i klapsa dam ale po lapce po pupie ciezarnej nie wolno oj oj szalalas przed testem a po tescie jeszcze gorzej lekarz bedzie uciekal przed toba:-):-):-)
JUSTYNKO JA TEZ MAM DZISIAJ 22DC MASZ CYKLE 24D?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :) witam wszystkie nowe i stare staraczki :D trochę mnie nie było, ale już wróciłam z podróży i będę się pojawiać :) tak jak chciałam owulka mi się przesunęła i od mojego powrotu już działamy, więc mam nadzieję, że w tym cyklu (to nasz drugi) się już uda...
Ja też trochę przeziębiona jestem i dzisiaj do pracy nie poszłam, żeby się wykurować. To jakiś wirus chyba, bo większość moich znajomych chora teraz...
Pogoda okropna, widać już jesień wszędzie, ale i tak się cieszę, że już jestem w domku z mężusiem moim kochanym:) no i z Wami oczywiście :)
 
reklama
losiczka mam cylke roznie ale przewanie co 26 28 dni bo moj pierwszy normalny cylk po wyjeciu spirali wiec nie wiem jaki on bedzie dlugi jak pisalam wyzej napisane mam 2 dni to testowanie bo u mnie sa testy ciazowe od 6 dni przed spodziewanym okresem wiec pierwszy zrobie sobie za 2 dni ale cos mam marne przeczucia.A ty jak sie czujesz 5 dni do testowania . ktos jeszcze bedzie testowac w tym tygodniu

bobo jak pisze viola karte stalego pacieta powinnas miec rabat zart zartem ale czasem warto wszytko sprawdzic dla swietego spokoju.
 
Do góry