reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ilona ja tez bym chciala zeby podskoczyla chodz jak by stala w miejscu tez bym sie cieszyla bo normalnie mam 36.5-36,7. Ale zobaczymy jak narazie nie czuje by @ miala jutro przyjsc chodz z nia nigdy nie wiadomo
 
reklama
aha no to bardzo fajnie mam nadzieje ze drugi maluszek szybciej sie pojawi a kogo bys chciala chlopca czy druga dziewuszke?
 
sylwia-witaj :) co było powodem tak długich starań??????
jesteś młodą osóbką a tak cięzko było Ci zajść w ciąże -przykre , ale mam nadzieje ze tym razem uda Wam sie szybciej :)
decyzja zapadła o kolejnym dziecku teraz czy juz "działacie " ????????????
 
hej laski:) naprawdę dużo dziewczyn tu zafasolkowało od tego niecałego miesiąca :D mam nadzieję, że i reszta się zarazi :D

Mam dzisiaj jakiegoś doła:( mężuś idzie do pracy na nockę i tym bardziej jest mi smutno, bo nie lubię sama zostawać:( a i jeszcze ciągle myślę o tym, że może mi owulka wypaść w tym tygodniu, w którym mnie nie będzie w domu i wtedy cały cykl zmarnowany :-(

A ja już bym też chciała dzidziusia... buuuu
 
lilian- na drugi raz bardzo proszę abys edytowała posta i dopisała co zapomniałaś, aby nie było postów pod rząd tej samej osoby :p bo sie stronki tylko takimi postami zapełniają niepotrzebnie :p

Ja tez nie lubię spać sama, a śpie juz ponad 2lata w sumie :( tzn na tygodniu, na weekendach na szczęście mam do kogo sie wtulić ;)
nie mysl ciągle o tym, wiem ze chcesz juz, Ja tez chce, ale sie tak kurcze nie da!!!!!!!!! Musimy być cierpliwe a sie doczekamy,a Bóg wynagrodzi czekanie -zobaczysz :) !!!!!!!!!!!
 
reklama
Oki, będę edytować i dodawać ;) przepraszam nie wiedziałam, że tak można :D
No wiem, muszę wyluzować, staram się i wmawiam sobie, że muszę myśleć o czymś innym... Mam się czym zająć, dużo się niby dzieje teraz u mnie, a mimo wszystko moje myśli ciągle wracają do jednego:( lipa trochę, ale już nie smucę :D Musimy być wytrwałe i zająć nasze umysły czymś innym :D Idę teraz sobie przygotować coś do pracy na jutro... ale jeszcze będę zaglądać :)


Nie wiem dlaczego się zdublowały moje odpowiedzi... to już nie ja zrobiłam... :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry