reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

agnes- najlepiej nie myslec tyle,wrzucić na luz( łatwo mówic) ale ja juz wyluzowałam , to mój 2 cykl po poronieniach wiec juz tylko działamy a teraz czekam spokojnie na to co sie wydarzy, bedą II krechy świetnie bede skakać ze szczęscia jak bedzie I to ponownie bedzie sie ziemia trzęsła, nie bede sie załamywać !!!!!!!!!!!!!!

suwaczek śliczny :)))))))
 
reklama
ja tez w poniedziałek ja tez;-)ale nawet testu nie mam...jakos sie nie nastawiam.. a jakie sa najczulsze testy??jaka nazwa??
witam nową staraczke;-*
losiczka nie martw sie nie zostaniesz tutaj sama bo przeniesiesz sie z nami na watek mamusiowy;-)
 
Quick Vue, Pre-Test, Pink-Test taka sama czułość Wszystkie dobrze się sprzedają z mojego doświadczenia w pracy w aptece Czułość 25
 
Hej wszystkim :) Ja znowu się melduję po pracy :)

Następny dzień mam takiego lenia, że się chyba położę i tak będę leżeć... To przez tą głupią małpę :wściekła/y: taka osowiała jestem, no i może jeszcze ta pogoda mi dołożyła...

Co porabiacie ogólnie? Ja zaraz zrobię sobie jakieś maski na twarz, bo tak mi się cera popsuła przez ten @ spóźniony, że szok, a taką ładną miałam wrrr
 
Hej dziewczyny, witam nowe osoby na forum :-)

jak pisałam wcześniej była dziś u lekarza, potwierdził że jest we mnie fasolka :-D:-D:-D
więc bardzo się cieszę.. ale jeszcze nie będę tego ogłaszać w rodzinie.. mąż wie i to starczy - dobrze że wam mogłam się pochwalić

Czuję się dobrze choć bardzo bolą mnie piersi zwłaszcza jak się kładę spać :sorry: i są naprawdę nabrzmiałe... mam nadzieję że to trochę minie...
 
czesc kochane

bunny
dobrze ze jestes juz w domku, musisz byc kochana silna dla meza i synka, wiem ze latwo powiedziec ale czas ci pomoze, nie bede ci mydlic oczu nie uleczy tej pustki,ale zlagodzi bol musisz byc silna kochana :*

MartiniAgata gratuluje kochana

agnes
witaj

viola nie pamietam czy ci gratulowalam wiec najwyzej zrobie to jeszcze raz GRATULUJE kochana..

coraz wiecej brzuchatek u nas :D zazdroszcze wam hihi mam nadzieje ze niedlugo do was dolacze ;p
 
reklama
Martini- super wieści :) u nas wątek jest bardzo szczęśliwy bo niedawno co założony temat a tyle juz nowych fasolek jest ;) mam nadzieje ze tylko takie bedą dobre wiadomości :)))))))))))))))))))

Ja siedzę z maseczką na twarzy, mały dziwnie sie patrzy na mnie :eek: ale trzeba sie troszkę doprowadzić do porządku ,bo ostatnio zaniedbałam sie troszkę z domowym spa :-pnadrabiam póki mam chęć :)
lilian - tulę Cię , pogoda pewnie tak daje tez w kość, !!!!!!!!!!!!!!!!!

zagubiona ciekawa jestem jaka ta tempka bedzie jutrzejsza u Ciebie ,mogła by jednak podskoczyć :p

kochana bunny udziela sie na innym watku nie u nas :p ale mnie tez jej szkoda :( wiem co przezywa bo sama to przechodziłam 2razy :( oj biedna !!!!!!!!!( chyba mówimy o tej samej osobie )
 
Do góry