reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ty ilona sie ciesz ze miałaś słonce bo u nas cały dzień mgła...tak wiec dzien do du**...
a taka jest prawda kazda zazdrosci aale to nie o to chodzi bo w głębi duszy sie człowiek cieszy ale zazdrość ze samemu sie nie w ciąży jest...
miłej nocki dziewczynki bo ja spadam lezec bo tak mnie ten brzuchol wymordował dzis ze padam...
 
reklama
hej, jestem jestem i czytam wasze wpisy.. powstaje ich taka ilość że sama nie wiem w jakim temacie coś pisać :-)

ja czuję się dobrze jutro idę do lekarza :-) aby potwierdził czy dwie kreski są prawdziwe :-D

napisze jutro co i jak
 
Witam wieczorkiem:)
Ilonka my to chyba bardzo podobne do siebie jesteśmy że losiczka nas tak myli:)
Losiczka przykro z powodu @:( tulę mocno ale już następny cykl się zaczął:) Powodzenia

No a ja idę spać zobaczymy jak jutro moja tempka:) i@

dobranocki
 
Witam z poranną kawką:)
Tempka 36,90 ,@ nie przyszła na teście II druga co prawda jaśniejsza ale już nie tak jak była:) Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za kolejne :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
U mnie pewnie będzie chłopak bo celowane w owulkę:) byle zdrowe...
 
witajcie kochane obiecuje ze juz nie bede sie mylic:-) a mylilam sie bo obydwie macie wykres temp wiec jeszcze raz przepraszam:-)violu prosze nam tu szybko napisac a w sumie potwierdzic te ii kreseczki bo widze ze temp wysoka:-)nie trzymaj nas w nie pewnosci kochana katrino martini-agatko ciesze sie ze dobrze sie czujecie oby tak dalej:-)milego dnia violu pisz szybciutko VIOLU KOCHANA MOJE GRATULACJE KOLEJNA SZCZESCIARO CUDOWNIE
 
no i takie wieści powinny być częstrze u nas !!!!!!!!!!!!
Violu - gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz dbaj o siebie :))))))) Fluidki mile widziane w każdej ilości :)))))))))))))))
losiczka- wzajemnie udanego i miłego dnia :)
agnieszka-dobrej mysli jestem co do Ciebie :)
katrina- wiec i ta ciązowa napewno taka tez bedzie- szczęściara!!!!! Ja niestety w kazdej ciązy miałam koszmar :((
U mnie szaro, zimno, mokro, buuuuuuuuuuu..........
 
Hej dziewczyny:) Gratuluje zafasolkowanym:) Szczesciary z Was! Ja bylam wczoraj u gina i mowil mi ze wszystko jest ok i zeby dzialac codziennie albo co drugi dzien hehe. Na lewym jajniku widzial jakis pecherzyk albo cialko zolte nie byl pewnien co to jest ale na pewno nic zwiazanego z ciaza:( Co on widzial? teraz latwiej zajsc bo jest jakies jajo tam czy jak? ja nic nie rozumiem a nie zapytalam gapa za mnie hehe. Dziweczyny wczoraj mialam staranka i zaraz po oba jajniki boalay w nocy tez ale mniej a dzis juz nie bola. Mam nadzieje ze wczoraj ten bol byl spowodowany ze plemniczki trafily tam gdzie powinny hehe:)
Buziaki i milego dnia mimo tego zimna zycze:)
 
reklama
Do góry