reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

katrina- ja tak naprawdę daje ok 2 łyżki stołowe majonezu , możesz dać 3 łyżki jak chcesz a olejku to ok 5 ml, u nas są te po 10ml wiec połowe tego daje, albo daj paczuszkę cukru waniliowego , jak komu wygodniej :)
No i ja tez czasem robię tak, ze białka ubijam osobno a te jaja z cukrem ubijam daje potem reszte składników i na sam koniec mieszam powoli łyżką z białkami,

aha mozna tez połowe ciasta wlać do formy a drugą połowe wymieszać np z kiślem bądz z kakao :) z kiślem wychodzi taka fajna lekko kwaśna , z kakao taka słodziutka, ale kazda wersja znakomita :)

Dziewczyny po tabletkach może sie wszytsko rozregulować wiec dobrze by było poobserwować nawet 2 cykle, czy są w normie czy nie, jak tak to do dzieła :))))))

Ja po tabletkach z małym zaszłam w 3 cyklu :)))))))))
 
reklama
ilona - dzięki, może jutro wypróbuje Twój przepis. Tylko muszę sprawdzić czy wszystko mam.

I jak będzie nam smakowała, to za tydzień mam urodzinki męża, to zrobię, a niech sobie goście skosztują babki majonezowej!
 
Katrina- jak coś to daj znać czy smakowała :D
Mnie przez weekend bedzie mniej,prawie w ogólę,ale jak mąż wraca to spędzamy każdą wolną chwilę ze sobą :) Może przez weekend pojawi sie jakaś fasolka juz :)))))))))))))))) mam nadzieje :))))))))))))
Mamunia miała robić dziś test i co ???????? gdzie sie kochana podziewasz???????????????
 
Oj kochana to jeszcze sporo czasu do @ wiec spokojnie czekaj :) trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&& :) Teraz i tak juz nic sie nie zrobi :)
 
Cześć dziewczyny :) No właśnie po tabletkach to tak jest z tym cyklem, że się rozlegulowuje... Ja jestem w 35 dniu pierwszego cyklu po tabletkach i @ ani widać ani słychać. Rano robiłam test i w ciąży nie jestem. Właśnie piję hibiskus, bo mi mama poradziła, żebym wypróbowała (kiedyś tak robiono na wywołanie miesiączki). Umówiłam się do lekarza na poniedziałek to mi coś przepisze, jeśli do tej pory nie przyjdzie... Już czuję się okropnie, aż mi się płakać chce z niemoc, bo chciałabym się starać już, a tu nawet @ nie ma :-( na dodatek wszystko mnie boli, a o swojej cerze teraz to już nie wspomnę ojjj :-(
 
Witam po pracy:)
Witaj bobofrutek
Myślałam że jak tu zajrzę to zobaczę,że mamusia się cieszy a ona się nie odezwała....
Może jeszcze dziś do nas napisze...
Ewcik za wcześnie nie testuj bo po co się rozczarować niepotrzebnie.
Lilian a jakie masz długie cykle? może test zrób?


A babka majonezowa pyszna jeszcze nigdy nie robiłam ale jadłam:)
 
lilian po odstawieniu hormonów ,organizm wariuje na maxa wiec te "niespodzianki "na buzi to norma, nie martw sie moze ten hibiskus pomoże( nigdy o tym nie słyszałam ze może wywołać okres ) :) a jak nie to lutka i @ przyjdzie i do dzieła :) zobaczysz ze zleci:) pomysł ze np inne kobietki mają czekać o wiele dłuzej na starania !!!!!!

Poza tym możesz dziś napić sie lampke winka i wziąść długą gorącą kąpiel (ale pod warunkiem ze faktycznie w ciązy nie jestes) to także pomaga na wywołanie :))))))) U mnie sie nie raz sprawdziło :)))))))))))))

Mały juz wykąpany mleko wcina i mi juz podsypia , Ja zresztą tez juz po kąpieli ..... czekam teraz na męzusia :D ale zanim ON przyjedzie to jeszcze ze 4 godzinki :((((((((((
 
Ostatnia edycja:
Test robiłam dzisiaj, więc to na pewno nie ciąża... A to winko... hmmm brzmi całkiem nieźle i przy okazji relaks będzie, a tego mi właśnie teraz najbardziej trzeba.. :-)

Miłego wieczoru

A właśnie gdzie dziewczyny, które miały testować wczoraj i dzisiaj?
 
reklama
lilian wiec z lampeczką winka do wanny i relaksuj sie ile sie da :)))))))))))
mamusia-kasia miała robić test dziś...... ale Jej nie ma :(((((((martwie sie kurcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kochana jak czytasz daj znać koniecznie bo Ja sie martwie !!!!!!!!!!!
 
Do góry