reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

losiczka fajnie ze masz takie zajecie widac ze to lubisz;-)no powiem ci ze ja tez mysle nad dziewczynka ale jakos typowo nie "uważamy" zeby nie było chłopaka byleby tylko bobasek był!!!
martiniagata oooo to jeszcze pare dni i juz bedzie wiadomo wszystko!!!najgorsze jest to czekanie no nie?masakra czeka sie i mysli czy beda 2 krechy czy jedna... a dla ciebie &&&&&&&&&&&&& zeby były 2 grube krechy!!!

ale wiecie co fajne takie forum jak mozna napisac co sie czuje wyzalic z swoich problemów i wiedziec ze saa tu osoby które cie zrozumia którym nie sa obce twoje problemy...a pozatym zawsze sie to człowiek nowego cos dowie;-)
 
reklama
ilona zdjec torebek nie mam ale powiem ci ze jak kobieta przywiozla mi wzory pomyslalam ze klapa bedzie z roboty bo nie w moim guscie te torebki ale pomylilam sie schodza jej a ja przynajmniej mam co robic a jezeli chodzi o owulacje to wg temperatury mam wlasnie na11dc tego dnia mam wszystkie objawy sluz bol jajnika a 12dc juz nic zero bolu itp wole sobie poczekac moze wkoncu jakis sie doczeka plemniczek mam nadzieje ze bedzie w spodniczce :-)i z kokardkami:-)ha ha poczekam cierpliwie choc to trudne same wiecie
 
losiczka no to zmienia postac rzeczy :) tak więc mam nadzieje ze uda sie zmajstrować "dziurkę" :tak::-)
agnieszka - zawsze w kupie raźniej :))))))))))))

pogoda do bani, wieje jak cholera :(((((( wiec wstawiłam juz do piekarnika babkę z majonezem,bedzie do kawusi w sam raz :) bo dzis nie wychodze z domu, chyba ze na chwilę po pieczywo !!!!!
 
Babka z majonezem do kawusi!!?? Kochana ty chyba już nie musisz robić żadnego testu.. ewidentne zachcianki :-D Do kawusi to dobre jest jakiś ciastko, albo ciepła kołderka i ulubiony serial.

Zauważyłam, że wiele z was próbuje ustrzelić konkretną płeć dziecka... cóż szanse są duże 50% !!! :laugh2: Ja nie celuje w chłopczyka czy dziewuszkę niech natura zadecyduje..

PS. po cichu marzę o chłopczyku :cool2:
 
wiadomo wiecie ze jak sie ma np chłopczyka to marzy sie o córce ci znów co maja córki marza o synkach hehe i tak w kolo zawsze ma sie swojer upodobania;-)ale przeciesz najwazniejsze jest zdrowie!!przeciesz tyle teraz takich chorych biedactw sie rodzi az sie serce kraje patrzac na nie!!!
 
Babka z majonezem do kawusi!!?? Kochana ty chyba już nie musisz robić żadnego testu.. ewidentne zachcianki :-D Do kawusi to dobre jest jakiś ciastko, albo ciepła kołderka i ulubiony serial.

Zauważyłam, że wiele z was próbuje ustrzelić konkretną płeć dziecka... cóż szanse są duże 50% !!! :laugh2: Ja nie celuje w chłopczyka czy dziewuszkę niech natura zadecyduje..

PS. po cichu marzę o chłopczyku :cool2:


Kochana zachcianki jeszcze przed owulacją ????? hehe , jak okaże sie ze uda sie w tym cyklu bedę pierwsza która miała zachcianki tak wczesno haha, no ale tak poważnie POLECAM takie ciasto, sceptycznie podchodziłam do tego przepisu ale jak u znajomej spróbowałam to teraz co jakis czas króluje na naszym stole :)


Agnieszka- mam bardzo bliską znajomą która urodziła chore dziecko, kurcze dziewczyna młoda wtedy jak rodziła była chyba w moim wieku ( 24 lata ) a jednak nie usunęła podjęła ryzyko , kocha synka nad życie, ale Ja Ją niemiłosiernie podziwiam, dziecko ma 5 lat a nie chodzi nie mówi ,lezy - roślinka , i ja wiem jak ona ma cięzko........ Ja gdybym wiedziała ze dziecko ma wady jest chore podjęłabym decyzje aby usunąć ciązę bo przeciez w takich przypadkach jesr to dozwolone , i tu nie chodzi o mnie ale o DZIECKO< po co ma Ono cierpiec, po co??????????? przeciez takie dziecko potrzebuje opieki juz doi ostatnich dni ...... a co jakby Nas zabrakło...... kto by sie nim zajął........ dlatego ze względu na dziecko usuneła bym ciązę , nie zniosłabym cierpienia własnego dziecka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlatego naprawdę nie wazne co bedzie wazne aby było zdrowiutkie , silne :) a celować przeciez mozemy :) :)))))))) a nóż sie uda ;D
 
Ostatnia edycja:
o rany szalone Wy:-)piszecie i pisecie :-)

witam wszystkie, ilonka , martini agata, losiczka, katrina, agnieszka, viola, mamusia...kurcze nie wiem czy kogos przeoczyłam...a;e tak nas tutaj duzo , że jeśli zapomniałam o którejs to przepraszam :-)

mamusia a jak Twój test ???? bo Ty dzisiaj miałaś testować, prawda ? :-) trzymam kciuki :tak:

a mnie kochane brzuch boli już od wczoraj wieczorem...a dzisiaj rano to masakra jakaś była...juz myślałam, że to @ i do łazienki biegałam, już nawet sobie podpaske wsadziłam tak profilaktycznie jakby @ się pojawiła jak Wy, bo lepiej być miło zaskoczonym niż się rozczarować i potem dodatkowo to przeżywać. Ciesze sie bardzo, ze jesteście i, ze można sie z Wami wyszytkim podzielić:tak:
 
cos mi tutaj w poprzednik wpisie kawałek tekstu zjadło...chciałam napisać, ze staram się nie nastawiam tak jak Wy tylko, że lepiej byc miło zaskoczonym :)
 
lili my tez sie staramy i nie nastawiamy ja to juz mam plan ze od nastepnego cyklu biore wiesiolek bo u mnie z tym sluzem to nie zabardzo choc w jednym cyklu to plywam a w nastepnym juz nie a tak jak powiedzialam wczesniej od nastepnego cyklu jakby co nie robie testow owulacyjnych nie mierze temp wszystko pozostawiam naturze i mezowi;-) a ty lili ktory dzisiaj masz dzien cyklu?
 
reklama
A od dwoch miesiecy biore wapno a od tego cyklu po wizycie u lekarza biore kws foliowy zapisala mi cos innego ale niestety nie moge brac zadnych suplementow zawierajacych magnez i zelazo:-(i na tym wszystkim pozostane
 
Do góry