reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witam

Losiczka super tempka, a jak się czujesz? już zdrowa? Testy ciążowe nieraz są zawodne opisywałam wam przygodę mojej przyjaciółki do 7 tyg miała negatywne testy.
Katrina ale nas w jajo zrobiłaś powiedziałaś że testowałaś a wyniku nie podałaś i jeszcze że cię przez weekend nie będzie... Wracaj tu szybko !!
Idę brać się za obiadek dziś serwuję kurczaka na butelce z piwem, któraś chętna? Zapraszam:)
 
violu czuje sie ok troche kreci mnie w nosie boli troche glowa ale moze byc czuje sie ospala a przy tym mam ogromna chetke na sprzatanie tak mam niestety przed @ ale ta temp mnie cieszy i tego sie trzymam a nastepny test zrobie we wtorek poniedzialek sobie podaruje chyba ze nie zdaze zatestowac:-(zobaczymy jutro temp:-)
 
losiczka no chyba nam tego nie zrobisz co ?????? testuj w poniedziałek, bo kazdy juz nastawiony :p od początku była mowa juz o tym:p
a jakie masz testy, apteczne czy z allegro ?????????????????
 
violu ja zawsze kupuje w aptece na alegro nie mam konta ok zatestuje w poniedzialek bede musiala jutro isc do apteki ale boje sie:-(
 
No dziewczyny muszę powiedzieć, że szalejecie:-)Nie było mnie dwa dni a tu taka lekturka powstała:-D
Witam wszystkie nowe staraczki i gratuluję tym, które już staraczkami nie są- a ujrzały dwie magiczne kreseczki:happy:
Co tam u Was kobitki? U mnie hmm... czuję się jako tako. Przed wczoraj zaliczyłam pierwszego ciążowego doła:-(Ot tak sobie przyszedł i nie chciał sobie iść. I tak na zmianę płakałam, wmawiałam sobie, że sobie nie poradzę i lepiej było mi w drogę nie wchodzić. W efekcie o godzinie 21 byłam już w łóżku i obrażona na cały świat poszłam spać. Dzięki Bogu w piątek rano humor powrócił, ale teraz chyba mnie bierze jakieś przeziębienie, bo kiepsko się czuję:-(Mam nadzieję, że przez weekend się wykuruję i będzie ok:-) Pozdrawiam Was ciepło w ten słoneczny dzień:-)
 
mamusia-kasia ty zaliczylas ciazowego dola a ja zaliczylam przed testowego dola ale dzisiaj jest juz ok zwlaszcza ze tem podskoczyla niezle:-) ja tez na miodziku cytrynce bo tez mnie cos kreci zreszta teraz to sie posypia chorobska trzymaj sie cieplutko
 
widze ze od rana sie dzieje umnie... cieszka noc mniejszy chory wymiotowal od 5 nad ranem wiec nie pospalam potem lekarz na czescie nic powaznego potem sklep i nareszcie troche spokoju . Wczoraj troche dola podlapalam z powodu nie udalnej ciazy :-(ale staramy sie dalej narazei tesciki ovu. negatywne troche cierpliwoci musze miec
pozdroweinia dla was milego sobotniego popludnia:-)
 
Cześć dziewczyny wpadłam na sekund 5, bo szukam przepisu,

Świnia ze mnie, sorki - dwie kreseczki..... niezły prezent dla mężowatego na urodzinki co????

Do niedzieli wieczorem, pa, pa.
 
reklama
Do góry