reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
witamy tomek i justyna violu no takie 4 raczki i 4 nozki plus te cipeczki oczywiscie to chetnie przyjme tylko bylby maly problem bo ja karmie tylko z jednej piersi :-)
 
losiczka co sie przejmujesz, raz cyca raz mleko z butli i juz :) ale tak na serio to ja tak samo, tzn z prawym miałam mega kłopoty bo był taki płaski, mały nie mógł chwytać sutka , poza tym jak próbowałam to strasznie mnie bolał, wiec z lewego jadł przez 1,5 miesiąca a potem niestety z pokarmu zrobiła mi sie woda i mały nie przybierał na wadzę ( zresztą co sie dziwic) , bardzo byłam zła na siebie ze nie potrafię dziecku dać to co takie ważne - czyli mleko matki , no ale zeby skały srały to i tak nie dało rady :((((((((
 
ilona - oj dumna jam Ci dumna, z obu córek zresztą (tylko tą starsza muszę opieprzyć, bo ostatnio nie ma czasu dla mamy, żeby nawet SMS-a napisać),

justyna - witaj

losiczka - to kiedy trzymać kciuki????

Jutro i pojutrze pewnie nie będę miała czasu, żeby zaglądnąć - urodzinki, urodzinki... dzis zapowiada mi się trochę siedzenie w kuchni, a jestem wykończona. Musze się zebrać. Kawy nie moge, bo chyba mało mam magnezu - wczoraj mi troszkę powieka drgała, więc na razie kawie mówię bye, bye! A czekoladą sobie nie dodam, bo mi cos nie podchodza teraz słodycze.
 
katrina- losiczka testuje w poniedziałek :)
Ojj ja lubię gotować ale nie lubie zbyt długo siedziec w kuchni bo zaraz mnie napierdziela krzyż :szok: kurcze młoda baba a narzeka juz na kręgosłup ale cóż !!!!;-)
Ja będe siedziec juz niedługo bo sie zbliżają Jasia urodziny !!! ehhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze dopiero co zobaczylismy II krechy a tu już mały ma 2 lata :szok: ale ten czas pierońsko zapitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
ilona - ja miałam 18 lat jak urodziłam starsza córkę i od tamtej pory niestety wiem, co to ból krzyża, zastanawiam sie jak to będzie teraz... z moim kręgosłupem

Przez weekend pewnie nie uda mi się tu zaglądnąć, bo jutro impreza... i jedni znajomi zostaną do niedzieli.
 
Ostatnia edycja:
ilonko ja tez karmilam tylko z lewego cycola jednego syna 3l a mamisynka szymonka 18m ale mnie tak wymeczyl ze teraz to juz chyba butla jak nic zreszta chlopaki duze to beda karmily mam nadzieje siostre ha ha no ewentualnie braciszka:-)katrino ja testuje w poniedzialek i mam dusze na ramieniu nie wiem czy nie skusze sie jutro na 25d 2 lub 3 dni przed@powinny juz byc wymarzone ii kreseczki no nie?dam wam znac jutro ale mam teraz fajnie chlopaki juz spia maz dopiero wraca do domu z pracy cisza w domciu ze az za cicho a ja wam chyba nie mowilam ze ja w domku mam 2 najmlodszych moi najstarsi synowie poszli sobie na pokoj pracuja i ucza sie zaocznie wiec w domku pojawi sie kiedys 3 dzidzia:-)ale na amciu i po sianko w pozyczke to do mamusi milego wieczoru kochane
 
reklama
Do góry