reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Witam Was dziewczynki:)
U mnie dziś 28 dc i od rana boli mnie podbrzusze jak na @:-( więc pewnie jutro dostanę. Trochę to dziwne, bo mam dłuższe cykle ok 34 dni albo i więcej. A miałam nadzieję, że zatestuję w środę:(
 
Bobo ja jeszcze nigdy nie leciałam samolotem :zawstydzona/y::zawstydzona/y: i ostatnio nawet mojemu mówiłam ze mógłby mi taką przyjemność zafundować :-D
lekarz nie zabronił wiec sie nie martw !!!!
Karolek- mnie pare dni przed @ zawsze bolał brzuch jak na @ - no oczywiscie jak byłam w ciązy , wiec bardzo mocno trzymam kciuki aby to było TO, a nie wredna małpa !!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D
Mamusia- to Ja jutro wpadam na kawę i szarlotkę :-D
 
Nie ma problemu, zapraszam Was wszystkie:-) Karolekk mnie też brzusio pobolewał jak przed @, byłam rozdrażniona i miałam humory, jednak później przeszło a @@@ nie było, nie było i nie było:-) Testowałam sześć dni po terminie i jak się okazało były dwie cudne kreseczki:-D z całego serca życzę Ci abyś miała podobnie jak ja i dołączyła do nas ciężaróweczek:-)
 
Ja też jestem z lipca:)18

Co do becikowego od przyszłego roku zmieniają się zasady przyznawania ale załatwia się wszystko po porodzie i urlop Tatowy jest od przyszłego roku też dłuższy o tydzień.:)

Testujcie jutro i niech w końcu znowu któraś zaffasolkuje &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dziękuję Wam dziewczyny. Dziś byłam w drogerii i nawet miałam już test w ręce, ale zaraz stwierdziłam, że skoro mnie już brzuch boli to nie ma sensu wydawać 12 zł. I nie kupiłam:( chyba przez ten ból jak na @ straciłam nadzieję i teraz już czekam na małpę:-(
 
Cześć dziewczyny:-)
Mam nadzieję, że i mnie przygarniecie do swojego grona.
W końcu 2 lata po ślubie podjęliśmy wspólną decyzję z mężem, że pora powiększyć rodzinę. I od 1-go września zaczęliśmy starania tzn. zaczęłam zażywać kwas foliowy i powoli rezygnujemy z zabezpieczenia:cool2:
Jako, że jestem totalną nowicjuszką w tym temacie proszę powiedzcie czy powinnam zrobić jakieś badania przed rozpoczęciem starań? Nie wiem np. cytologię itp...Jak to było u Was???
 
Witaj Zilla:-)
Ja też we wrześniu zostałam staraczką. Zanim całkowicie zrezygnowałam z zabezpieczenia poszłam do mojej gin. Powiedziała żebym zrobiła badania: cytologię, wymaz z pochwy, morfologię, grupę krwi, toxoplazmoza IgG i IgM, Cytomegalia IgG i IgM, różyczka, bo nie pamiętałam czy było szczepienie. Badania zrobiłam i zaraz po wrześniowej @ rozpoczęłam starania.
 
Witam Cie zilla. Mam nadzieję, że niedługo zafasolkujesz:-) Jeśli chodzi o mnie, to ja nie robiłam żadnych badań. Czułam się dobrze, więc zaczęliśmy działać i udało się za pierwszym razem:-D Gdy udałam się do lekarza, on zlecił mi cały szereg badań i do następnej wizyty muszę je zrobić:tak:
 
reklama
witam nową starczkę.

jeśli chodzi o badania to ja robiłam tylko cytologię, morfologię i łykam kwas foliowy. no i badania tarczycy ale to dlatego ze jestem po operacji i już od kilku lat muszę to sprawdzać. ale jest ok więc działamy.
 
Do góry