reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

MartiniAgata @ to inaczej okres :)
ja tez jestem tu nowa i byc moze juz niedlugo rodzinka nam sie powiększy :happy: sprawdzimy za kilka dni..
 
reklama
betina - też trzymam kciuki za Ciebie... :) sama czekam na @ i nie chce przyjść, wiem, że może się opóźnić te kilka dni za pierwszym razem, ale denerwuję się wrrr
Miłego dnia! :-)
 
No właśnie coś tu cichutko...

Ja jestem nadal na etapie czekania na @ i coraz bardziej się niecierpliwie, bo to już 31 dc, a chciałabym zacząć mierzyć temp i sprawdzić jak naprawdę będzie przebiegał mój cykl po tabletkach.

Betina - jak tam Twoje oczekiwania? już po teście?

MartiniAgata - a jak u Ciebie było po odstawieniu anty? też tak długo czekałaś na @?

Coraz bardziej się martwię, że mi się wszystko rozregulowało :-(

Miłego wieczorku :)
 
Czy ktoś może mi pomóc z umieszczeniem kodu suwaczka, tak ,aby dodawał się przy każdym moim dodaniu posta? Gdzie ja mam go wkleić? Z góry dziękuję :D
 
witajcie dziewczynyjezeli pozwolicie to sie przylacze krotko o sobie mam 39l 4 synow 21l 18l 6l 3l i od dwoch cykli staramy sie o coreczke to dla mnie ostatni dzwonek:-)a wiem ze nie bedzie tak latwo z ta dziewczynka pisze tez na forum czy mozna zaplanowac plec dziecka bo tam prawie same coreczki w drodze mam nadzieje ze sie zaraze tym rozem:-) plany sa przed owulacja obserwacja cyklu temperaturka testy owulacyjne itp ja testuje 18 wrzesnia mam nadzieje pozytywnie pozdrawiam
 
reklama
losiczka - hmmm mamy w połowie cos w spólnego, moja starsza ma 21, młodsza 3.... chcielibyśmy jeszcze jedno, ale najchętniej też córeczkę, ale jak by był chłopczyk, to tez byłoby OK.
 
Do góry