reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
ja chodzilam do sigma bi - w bytomiu na usg super robia i jestem zadowolona z dwoma ciazmai tam chodzilam !

ja juz jakos staram sie zagladac na bb , ale czasu brak i zorganizowania..... wczoraj noc kosmzarna zjadlam na snaidnaie parowke a raczej kielbase z kury gotowana i mala w nocy histerie zoładkowe miala w sensie chyba nie umiala kupy zrobic .....ale dzis juz o wiele lepiej ale do 4 nie spalam a o 8 juz na nogach , teraz czekam az kasza i kura sie ugotuja i ide na pierwszy spacer z mala!
 
Dobry
Pogoda piekna tylko ten wiaterek..Fifka znowu mi dusi ech...Do tego stresu mam bo alergolog jakiś szmer mu wysluchała nad serduszkiem. Na razie morfologie zrobiłam bo podobno przy anemii tak może byc...
 
Kasiurek, myślisz, że to po kiełbasce miała histerie żołądkowe?:baffled: Może tak po prostu..ostatnio słyszałam teorię, że to co jedzą karmiące matki, nie ma wpływu na dzidzię - jakaś nowa teoria pediatrów i położnych z konferencji..
Bodzinka - duuuuużo zdrówka dla Fifka!!!
 
kurdesz nie wiem tak naprawde czy to ma wplyw czy nie ale nie jadlam tych kielbasek juz i nocka spokojna jak nie wiem dzis to samo, ograniczylam nawet biszkopty (substytut slodyczy) i tez spokoj jest wiec albo biskzopty albo te kielbasy jednak w spzitlau juz jadlam biszkopty i nic sie nie dzialo ....... wiecie co mnie sie wydaje ze ma wpływ to co jemy bo przeciez jedzac rone produkty dostrczamy dzieciom jakies tam skladniki , do mleka przechodzi smak ryb, czosnku itd wiec cholira wi ;/

uwaga cgwale sie ;] bo w sumie nie poakzywalam naszych skarbów

tutaj Igula 3 tygodnie
Iga Nataniel i babcia i kapiel
oraz matka chrzestna Igi ( przyszla do chrzest w kwietniu) i Natanielek ;]
 
Kasiurek, chwal się częściej, bo masz czym!!!Jeszcze daj swoją fotkę;-)
Śliczna jest Igunia, w ogóle nie wygląda na wcześniaka!!! A Nataniel ma ciekawą fryzurkę!;-)

Myśmy dzisiaj spędzili dzień w rozjeździe..do południa z wizytą u teściówki (kurcze, w końcu musiałam się przemóc), potem chwila w M1 - kupiłam Marysi cieńszą czapeczkę, a po obiedzie (w domku) pojechaliśmy do brata S. z zaproszeniem na chrzciny - robimy 25 marca..teraz S. usypia Marysię, a Martula już nyna..
A tu my:
Marysia
Nasza czwóreczka
Martusia po skończeniu 3 m-cy

_CSC0117.jpgDSCF1491.jpgDSCF1823.jpg
 
max .....e nie ma sie czym chwalic tzn ja nie mam sie cyzm chwalic zbey sie pokazac ;] ale jak cos to na fb zapraszam ;]

to ja sprzed paru miesiecy i dwoch lat (rodzinne) teraz zdjecia naszej czworki jeszcze nie mam - al emusze to nadrobic ;]
 
Ostatnia edycja:
Kasiurek, co Ty gadasz??Śliczna dziewczyna z Ciebie!!!:tak: I juz Cię szukam na FB..;-)
Edit

Widzę dwie - i nie wiem, która;-) - może Ty mnie znajdź:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry