reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

A Magda sobie nie daje myć zębów:no:. Mam i szczoteczki i nakładkę na palec, a ona zamyka paszczę i ni hu hu nie daje rady jej wsadzić tam czegokolwiek.:wściekła/y:
 
reklama
My się też pochwalimy, od wigilii mamy dwie perełki na dole, a teraz rusza reszta, mam wrażenie że wszytsko naraz, tydzień temu, dolna prawa dwójka, teraz wybija sie dolna lewa dwójka i górna jedynka juz sie nie moze doczekać swojej kolejki, bo już jest prawie na wierzchu - oczywiście ten sukcesy równają sie z cierpieniem i marudzeniem Szymka :-(
 
jest taka specjalna pasta do zębów da dzieci od 6 do 24 miesiąca do kupienia tylko w aptece - razem w zestawie z nakładką silikonową na palec
ta pasta jest bez fluoru, bo fluor na tym etapie jest dla dziecka niebezpieczny bo może dojść do zatrucia jak połknie tego trochę

nazwa tej pasty ... idę sprawdzić opakowanie ... nenedent - baby

dziękujemy za komplementy mojego zębacza :-)
 
jest taka specjalna pasta do zębów da dzieci od 6 do 24 miesiąca do kupienia tylko w aptece - razem w zestawie z nakładką silikonową na palec
ta pasta jest bez fluoru, bo fluor na tym etapie jest dla dziecka niebezpieczny bo może dojść do zatrucia jak połknie tego trochę

nazwa tej pasty ... idę sprawdzić opakowanie ... nenedent - baby

dziękujemy za komplementy mojego zębacza :-)
PIRZONEK a jaki smak ma ta pasta??? czy ona raczej taka bez smakowa...
 
Już nieaktualne!
Dziś znalazłam 2 piękne jedyneczki na dole, na razie takie małe kropeczki:-D. Ale się cieszę:-D:-);-):tak:.
Kurcze sama juz nie wiem czy to zabki czy tylko mi się zdawało:confused:. Mąż twierdzi że nic nie widzi ani nie czuje, ja jestem pewna ze widzialam białe kropeczki ale codziennie zaglądam i nic nowego nie widać. Jak długo rosną ząbki? chyba przez tydzien by już wyszły? kompletnie się na tym nie znam:no:.

Kotek, 2 ząbki naraz = nowa sukienka + nowe buty ;-):-D Oczywiście dla mamusi:-)
Mi tez się to bardzo podoba, mąż już zotał poinformowany, protestu nie bylo, tylko żeby rzeczywiście ząbki były, bo już sama nie wiem.:zawstydzona/y:
 
reklama
paollka: ta pasta ma taki lekki smak pasty jakby owocowej - ale bardzo delikatniutki
nie szczypie no i nie ma fluoru jak już pisałam :-) czyli jest bezpieczna :-) nie szczypie w język - taka nijaka smakowo :-D a jednak pasta :-)
 
Do góry