reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

O widze ze mamy kolejnego Antka na lipcowkach!!! Super!!! Czekamy by i Tobie pogratulowac z okazji kilekow!!!
 
reklama
Agatko jakie WIELGASNE zeby:) Sliczne, a szparka urocza, nie martw sie...to mleczniaki...i tak wypadna hihi:)
Antosia mame i Antosia witamy i zachecamy do pisania. Julinek tez mial byc Antosiem:)
 
I my witamy Antosia i Jego Mamusię!!!:laugh2: :laugh2: :laugh2:

Kreciku,super Twój urwis wygląda z tą przerwą między zębolami!!!Na pewno zniknie ale czy na szczęście???Mnie tam się podoba taki urokliwy detal u mężczyzn;-) ;-) ;-)

A Oleńka jak pogoniła z ząbkami!!!Brawo księżniczko!!!Iwonko,zauważyłam,że macie w ramce zdjęcie ślubne,które najbardziej mi się spodobało:tak: :tak: :tak:
 
Gratulacje dla wszystkich maluszkow z zebulkami,oby rosły śliczne i zdrowe...:-)

To i my donosimy,że Wikunia ma juz 4 zębolk:tak:i,przedwczoraj wyszły jej 2 gorne jedyneczki...jak narazie to za wcześnie na zdjęcia ale napewno pokażemy jak urosna:-):-)
 
No i mamy 5 zabek!!! Gorna lewa dwojeczka sie przebila a za "chwilke" pojawi sie na wierzchu prawa gorna dwojeczka!!!
 
:-) Allanek Gratulacje..ale masz juz duzo zebolkow!my sie pierwszego doczekac nie mozemy..narazie tylko marudzenie..placz..i gryzienie wszystkiego co wpada w raczki:no: ..biedactwo moje kochane tak sie meczy..a zabkow jak nie bylo tak nie ma:-(
 
reklama
My też walczywy ze swędzeniem dziąsełek. Miałam nadzieję, że w tym tygodniu coś się pojawi, a tu nic .... I czekamy cierpliwie dalej. Bo co nam pozostało :-D ?
A wszytkim gratulujemu białych perełek!!!
 
Do góry