reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

ząbki!!!

reklama
No i przyszedł czas na mojego synia.Wychodzą zęby na dole- dwie sztuki.A ja się zastanawiałam dlaczego taka maruda z niego?
Biedaczek, ale i tak jest dzielny.Wogóle strasznie szybko to się wszystko potoczyło.
 
no bo wiesz Orzeszku... mowi sie, ze szewc bez butow chodzi....
.... nie znaczy to, ze dentysta bez zebow, ale cos jest na rzeczy....
 
:laugh:
...bo u mojej Anuli jeszcze nie widac przeslanek zabkow stad tez moje zaskoczenie a uczono mnie ze to okolo 6-go miesiaca :)
ale w kwestiii zabkowania to i tak jestem nemo , zadnego doswiadczenia.
 
jeszce się pyta ;)
i udaje, że nie wie o chodzi ;)
kobieto tu pół wątku już ząbkuje, bynajmniej nie najstarsze pół. Tymek i Oli nie zainteresowani tematem ząbkowania ;D
 
reklama
Do góry