reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabawki te polecane i odradzane

tu o zabawkach a nie o roczku :-p
jak co to mozna nowy temat założyć :-)

paulina , ja nie mówię o zwykłych lego tylko o duplo one są większe i bardzo fajne,
nie wiem czy za wcześnie na rok.. Vika jak miała rok i 2-3 msc todostała klocki i sama układała wierze z duplo i z mega bloksów


 
Ostatnia edycja:
reklama
Tu miał być temat jakie zabawki mamy sprawdzone i co możemy z ręką na sercu polecić, lub ostrzec przed tymi kiepskimi. Więc może załóżmy temat "co na prezent urodzinowy - roczek,dwa,..." albo na zakupowy przejdźmy.
 
a no faktycznie jolek masz rację. więc jak co będę śledzić wątek i może coś wpadnie w oko jak będziecie coś kupować. :-)
 
Jak ktoś ma wątpliwości co do wieku na ciuchcię to ta jest na już :-)

pociag-zaskakujacych-zwierzat-k4226-fisher-price.jpg

Jagódź za nią chodzi na czworaka, lokomotywa jeździ powoli i można ją gonić, co też czyni. Zwierzaki są jak grzechotki, prykają im wszystkie części ciała w zadziwiająco przyjemny sposób, mają gumowe elementy do gryzienia a włączenie melodyjek następuje przez przyciśnięcie dużego komina, w który nie sposób trafić malutką rączką lub przez wkładanie zwierzaczków do lokomotywy. Właśnie w rytm tych melodii Purchawka tańczy :-) Są też odgłosy dzikich zwierząt. Sama zabawka jest duża w stosunku do dziecka. Bardzo fajna. Polecam.

Na żyrafę czekamy, także jeszcze nie wiem jaki będzie efekt :tak:
 
Mojej znajomej synek ma traktorek na ten styl co ta ciuchcia. Igor ostatnio bardzo chętnie się nim bawił. Hope możesz dasz link do tej ciuchci??
 
Hope fajny ten pociąg ale po zakupie żyrafy odpuszczam bo to okrągła stóweczka:sorry2:


A np zna któraś z Was fajne zabawi ale nie takie firmowe jak z fishera, bo nie ukrywam że nie stać mnie zwyczjnie żeby szastać stówkami a czasem i więcej:confused:
 
np. lego to wiem że jest polska firma która robi dużo taniej niż lego ( ale to tak do tematu lego)

a tak to vtech ma fajne, wiadomo dla chłopców niezawodny wader, jak również smiki.

agacio nie ma co zawsze fisher, bo te ceny powalają faktycznie.


co do zabawek napewno nie polecam

http://allegro.pl/lamaze-osmiornica-grajaca-osmiorniczka-osmionutka-i2083075096.html

duża wręcz ogromna, nutki to po naciśnięciu a to też żadne nutki ale zwykłe pryknięcia. ogólnie do du......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny ja mam jeszcze jedną sugestię.Czy posty z niepolecanymi zabawkami możemy pisać innym kolorem np.zielonym czy pomarańczowym. Będą bardziej widoczne:)

Agacio nie zawsze firmowe zabawki muszą być drogie.Szukaj okazji na necie:) Ja wylicytowałam jakiś czas temu telefon firmy VTEH i z przesyłką wyszedł mnie jakieś 30 zł. Igor bardzo lubi się nim bawić:) Jak znajdę link to wkleję:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyli ja zwykła czarną czcionka , gdyż polecam poręczną, przytulną maskotkę, którą kupiłam Majce, strasznie się zaprzyjaźniły. Jest mięciutka i na tyle malutka, że ją sprytnie trzyma w rączce i przytula z serii blue nose friends
majcik.jpg
 
Do góry