reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

Faktycznie Jagodz taka skupiona - na liczeniu oczek w siateczce! HA! :laugh2:


Gadzety wyzej wymienione to hiciory od dawna.. Kable natomiast, szczegolnie 'laptopowy' teraz jest na topie.


"Patrzccie jakiego mam pilota, patrzccie seseseseese"Zobacz załącznik 432152Zobacz załącznik 432153

Pola dostala pod choinke - jedyny, prawdziwy, oryginalny pilot do N 'enki' dla dzieci - ma tylko przyciski z ikonkami dzieciecych programow, jest ich 9 oraz glosniej i ciszej :)) I dziala!!!
 
reklama
Julek za to ma swoją prywatną komórkę i moje klapki, których nie noszę:) Pilota też uwielbia:) A tata ostatnio uczy, że kabla od laptopa nie wolno:) Ciekawam czy mu się uda:)
 
Pola rządzi :-D z pilotem u boku ;-)
U nas też pilot i komóra najlepsza zabawka pod słońcem. Komórkę Marti ma swoją taką zabawkę choć i tak nasze komóry najlepsze. Ostatnio babcia chciała być kochaną babcią i dała Martynce komórkę swoją, efekt jest taki, że dwa przyciski nie działają, mała je zaśliniła:-D
 
reklama
zielony pilot jest super!
z jednej strony zastanawiam się czy nie dać juniorowi takiego zepsutego pilota, ale..ojciec mówi mi ,że to niewychowawcze.Bo skoro zabraniam mu atakować te działające to nie powinien dostawać żadnego, bo będzie zdezorientowany, bo raz można raz nie.
No i jest pierwszy konflikt na tle wychowania dzieciaka:-D;-) a serio, to co o tym myślicie? tak się da? nauczyć,że nie można i już?
kuźwa to nie ten wątek,ale nie wiem w jakim wpisać to:-p
 
Do góry