reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

reklama
jolek spokojnie, napisałam nad Twoim postem że co do roczku można założyć nowy temat...wdech i wydech:tak:

też mamy tą ciuchcię co hope.. i również polecam i polecałam w którymś tam linku :-p
jest super .. zwierzatka się wykręcaja w każda stronę , ciuchcia jeździ :-)
i mozna za nią ganiac na czworaka, gryźć zwierzeta i wkładac do niej inne przedmioty :-p
 
Pluszak śliczny, aż żałuję, że mamy dwa wielkie wory po Zuzi i nie ma już gdzie upchnąć następnego :sorry2:

Co do zabawek drogich, można kupować używane, można szukać okazji na aukcjach.
 
rzeczywiście świetna ta ciuchcia kurcze tylko troszkę droga , będę szukać właśnie okazji :tak: ogólnie muszę się wziąć za polowanie na zabawki :-D;-) choć z czasem kiepsko :sorry2:

a i jestem za tym aby utworzyć nowy wątekna temat roczku i wszystkiego co z nim związane :tak:
 
W zasadzie to nie wiem po co kupować zabawki, skoro moje dziecię preferuje dziurkacz, linijkę, pudełko na pędzle i sitko :confused2: A ja tyle pracy wkładam w odpowiedni dobór zabawek :confused2: Zjadła też karton po pieluchach:confused2::eek:
sitko.jpg
 
reklama
Do góry