reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki erotyczne

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2024
Postów
14
Dziewczyny, polecicie jakies zabawki erotyczne? Konkretnie chodzi mi o żele intymne do seksu oralnego, coś dla Panów, zeby sprawiało mężowi przyjemność (pierścień mu nie pasuje) podczas seksu, odpadaja wszelkie masażery i wibratory (mąż nie lubi sie bawic nimi). Chcemy podkręcić trochr atmosfere w łóżku bo oboje many wrażenie, ze zrobiło sie bardzo nudno (trojka dzieci nie ułatwia 🙈). Jakieś żele dla mnie? W 90% podczas seksu osiagam orgazm poprzez stymulacje lechtaczki, mam problem z dojściem poprzez zwykly stosunek. Dzieki za wszelkie polecajki
 
reklama
Dziewczyny, polecicie jakies zabawki erotyczne? Konkretnie chodzi mi o żele intymne do seksu oralnego, coś dla Panów, zeby sprawiało mężowi przyjemność (pierścień mu nie pasuje) podczas seksu, odpadaja wszelkie masażery i wibratory (mąż nie lubi sie bawic nimi). Chcemy podkręcić trochr atmosfere w łóżku bo oboje many wrażenie, ze zrobiło sie bardzo nudno (trojka dzieci nie ułatwia 🙈). Jakieś żele dla mnie? W 90% podczas seksu osiagam orgazm poprzez stymulacje lechtaczki, mam problem z dojściem poprzez zwykly stosunek. Dzieki za wszelkie polecajki
Sama przecież możesz się bawić w trakcie penetracji :) polecam pingwinka Satisfyier dla Ciebie. Dla męża nie pomogę
 
Warto zacząć od przedstawienia jasno swoich potrzeb i preferencji. Zacznij od podstaw czyli komunikacji i eksperymentowaniu z nowymi pozycjami. Pomoże to na rozwianie nudy, ale co do stymulacji to już nie koniecznie.

Czasem drobne zmiany mogą zdziałać cuda! Najważniejsze to bawić się dobrze, nie wywierać na siebie presji, a jednocześnie mówić o tym co Ciebie kręci i daje Ci przyjemność (oczywiście działa to obustronnie).
 
Do góry