reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Za niski progesteron?

Dołączył(a)
31 Sierpień 2020
Postów
12
Witajcie Kochani, liczę na waszą pomoc.
Jestem w 5 tygodniu ciąży, dokładniej ciąża ma 4tc4dc.jest to 32 dzien. Zabrałam ponownie bete ponieważ minęły mi mdłości i kłucie w macicy. Została jedynie boleśnie piersi i takie delikatne pobolewanie w podbrzuszu.
Beta 1843 mlU/ml, progesteron 21 ng/ml
W stosunku to badań z ubiegłego tygodnia beta przyrasta dobrze, powtórzę jeszcze po 48h. Ale czy progesteron nie jest za niski? Niby normy z laboratorium to 11-44,3 jednak czytałam, że lepiej gdy poziom jest wyższy.
Badanie robione z rana.
Co mi radzicie?
Z góry dziękuję za pomoc
 
reklama
Witajcie Kochani, liczę na waszą pomoc.
Jestem w 5 tygodniu ciąży, dokładniej ciąża ma 4tc4dc.jest to 32 dzien. Zabrałam ponownie bete ponieważ minęły mi mdłości i kłucie w macicy. Została jedynie boleśnie piersi i takie delikatne pobolewanie w podbrzuszu.
Beta 1843 mlU/ml, progesteron 21 ng/ml
W stosunku to badań z ubiegłego tygodnia beta przyrasta dobrze, powtórzę jeszcze po 48h. Ale czy progesteron nie jest za niski? Niby normy z laboratorium to 11-44,3 jednak czytałam, że lepiej gdy poziom jest wyższy.
Badanie robione z rana.
Co mi radzicie?
Z góry dziękuję za pomoc

Na ten dzień to zdecydowanie normalny poziom progesteronu, będzie sukcesywnie rósł :)
 
Do góry