reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z przymrużeniem oka :)

reklama
Oj dziewczyny, ja wlasnie "z pewna taka niesmialoscia" dalam ten link, bo generalnie nie przepadam za naduzywaniem slow powszechnie uznawane za obrazliwe :zawstydzona/y:
Tutaj tez kobieta zdecydowanie przesadza i troche mnie to razi, ale za to jak wziela kartke i narysowala "karnego kutasa" to po prostu padlam :rofl2::-D
 
A wiecie, że są takie nalepki na szyby samochodów przedstawiające właśnie karnego kutasa? Ja już nawet widziałam takową naklejoną na szybę samochodu, który został zaparkowany akurat przy wyjściu z chodnika na ulicę:) Ponoć strasznie ciężko to odkleić z szyby.
 
bb12.jpg


bb13.jpg


bb14.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry