reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wysypka na ciele

reklama
No tez mi sie tak wydaje, dzis juz ma ich o wiele mniej...
Tu na forum, jakas mama pisała ze jej dziecko ma uczulenie na truskawki, w zależności od źródła pochodzenia. My na te wczesną wiosną też reagowaliśmy alergią, teraz jest już dobrze. Więc nie wiem, czy alergia minęła, czy po prostu te mają inne pochodzenie. O ile to nie jest bujda :)
 
No tez mi sie tak wydaje, dzis juz ma ich o wiele mniej...
A, przypomniało mi się : podobnie objawiał się u nas trądzik noworodkowy/niemowlecy i potówki. Zawsze myślałam że trądzik i potówki są wypukłe, ale tak stwierdził lekarz 🤷‍♀️ ja bym nie sugerowała na Twoim miejscu lekarzowi tych truskawek, zobacz co powie bez sugestii. Daj znać wieczorem co i jak, sama jestem ciekawa co powie.
 
Pani doktor kazala uwazac na to co jem i jesc zdrowo i lekko, córce dodatkowo doszła biegunka juz było kilka luźnych stolców i dostala leki na biegunke i probiotyk i mamy sie obserwowac. Kazała dokarmiać ja sztucznym mlekiem bo bardzo mało przybrała na wadze. Już nie wiem co myśleć i robic i jesc 😔 podaje jej mleko Nan bo takie mamy od urodzenia i nie wiem czy nie zmienić na inne typu HA. Doradźcie cos.
 
Pani doktor kazala uwazac na to co jem i jesc zdrowo i lekko, córce dodatkowo doszła biegunka juz było kilka luźnych stolców i dostala leki na biegunke i probiotyk i mamy sie obserwowac. Kazała dokarmiać ja sztucznym mlekiem bo bardzo mało przybrała na wadze. Już nie wiem co myśleć i robic i jesc 😔 podaje jej mleko Nan bo takie mamy od urodzenia i nie wiem czy nie zmienić na inne typu HA. Doradźcie cos.
Więc finalnie co to jest zdaniem dr?
 
Pani doktor kazala uwazac na to co jem i jesc zdrowo i lekko, córce dodatkowo doszła biegunka juz było kilka luźnych stolców i dostala leki na biegunke i probiotyk i mamy sie obserwowac. Kazała dokarmiać ja sztucznym mlekiem bo bardzo mało przybrała na wadze. Już nie wiem co myśleć i robic i jesc 😔 podaje jej mleko Nan bo takie mamy od urodzenia i nie wiem czy nie zmienić na inne typu HA. Doradźcie cos.

Ale przecież 4 tygodniowe dziecko ma luźne stolce 🤔
Na blogu hafija jak wpiszesz kupka to dziewczyna ma post ze zdjęciami jak powinna wyglądać prawidłowo
 
reklama
reklama
Do góry