reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Dzień DObry:happy2:
Widzę, że humorki dzisiaj takie sobie...

Sol uważaj na siebie... Szalona Kobieta jesteś:happy2: Trochę mniej boli??

Wisieńka trzymaj się mocno! Dasz radę ja przez to przeszłam i powiem szczerze, że już zapomniałam prawie:happy2:

Ja po obiadku i czekam na Miśka. Na 19 idziemy na Pottera do kina:-)
 
reklama
A my już mamy karmnik - Marcin zrobił z pomocą Karoli śliczny karmnik :-D
A na dodatek na chwilę nie mieliśmy prądu bo się okazało ze kable się popaliły na korytarzu i w poniedziałek mają to naprawiać. Pomijam fakt że rok temu w administracji gadali o zrobieniu pionów na jesieni 2009 i jakoś tak nie widać nie słychać :dry: jak się spalą całkiem kable i pożar wybuchnie to dopiero chyba się za to wezmą :dry: Dobrze ze my od licznika mamy zrobioną nową instalację z porządnymi zabezpieczeniami to przynajmniej nic nam się nie zepsuje :dry:


misia - dziękuję - biodro mniej boli :-)
 
Witam was wszystkie w sobotni poranek:-)
U nas w końcu jeden dzień bez deszczu więc czas zagonić mężusia do umycia okien by wykorzystać pogodę.:-)

Ja we wtorek wybieram się na kolejną wizytę i dzwoniłam do położnej bo całkiem zapomniałam że mogę teraz wykonać kolejne 3d mam nadzieje że będą miłe wrażenia tylko szkoda że D. siedzi w tym czasie w pracy, ale nagramy na płytkę i obejrzymy razem w domku.

Pozdrawiam was wszystkie i życzę udanego weekendu.

 
hej dziewczyny nie odpisuje nikomu bo już nic nie pamietam :( buuuuuuuuu
za to ładnie sie witam i melduje że mam lenia jak 150 i nic nic kompletnie nic mi sie niechce - no może poza jedzeniem więc ide po kanapeczke :) i oby do 13:)
 
Cześć:)
Marylka racja byle do 13!!

Melduję że żyję:)
Chyba przegięłam wczoraj z tym angielskim bo krzyz mnie dziś boli niesamowicie i brzuch trochę:( Ale juz najgorsze za mną. Zarezerwowałam prawie hotel, wszystko przygotowane więc mogę odpocząc:)
Jeszcze tylko spodnie ciążowe musze dziś kupić i luz:) Trochę się boję tej podróży jutrzejszej ale ponieważ nie ma chrzcin to mamy cały dzień to sobie spokojnie dojedziemy. A do tego dowiedziałam się że mogę juz faktury mogę brać na pracowadcę więc spodnie mi sfinansuje:)) Bo my zawsze możemy przed świętami robic zakupy na jakąś kwotę, zbierać faktury i potem oddaja kasę. Ale myślałam że jeszcze nie można:)) Fajnie. Ciuchy ciążowe mi kupią:))

Jadzia to sobie fajnie pooglądasz dzidzię:)) A płytka też cieszy:)
 
Dzień Dobry...
Chciałam tylko zameldować, że żyję...ciężki okres nastał w naszym rodzinnym życiu...ale dajemy radę...
W środę mieliśmy badania prenatalne...wszystko w normie, Kruszynka zdrowo rośnie i jest bardzo ruchliwa...
Nie nadrobię Was, choćbym bardzo chciała, ale pamiętam o każdej z Was i trzymam kciuki za wizyty i brzuszki*
Miłego dnia, pozdrawiamy.
 
Cześć:)
Marylka racja byle do 13!!

Melduję że żyję:)
Chyba przegięłam wczoraj z tym angielskim bo krzyz mnie dziś boli niesamowicie i brzuch trochę:( Ale juz najgorsze za mną. Zarezerwowałam prawie hotel, wszystko przygotowane więc mogę odpocząc:)
Jeszcze tylko spodnie ciążowe musze dziś kupić i luz:) Trochę się boję tej podróży jutrzejszej ale ponieważ nie ma chrzcin to mamy cały dzień to sobie spokojnie dojedziemy. A do tego dowiedziałam się że mogę juz faktury mogę brać na pracowadcę więc spodnie mi sfinansuje:)) Bo my zawsze możemy przed świętami robic zakupy na jakąś kwotę, zbierać faktury i potem oddaja kasę. Ale myślałam że jeszcze nie można:)) Fajnie. Ciuchy ciążowe mi kupią:))

Jadzia to sobie fajnie pooglądasz dzidzię:)) A płytka też cieszy:)
ee no to super że tak macie z tymi zakupami :) ekstra :) i dobrze trafiłaś z ciążą :) Ty sie przyznaj specjalnie tak czekałaś żeby Ci ubrania ciązowe kupili :):):):) - nie no żartuje oczywiście :):)

Ewelinka super że zajrzałaś :) kochana moja super że badania ok i mam nadzieje ze szybciutko minie u Was ten gorszy okres i wszystko będzie bardzo dobrze :)

a mnie coś brzusio zaczyna pobolewac troszke :(
 
Wstałam i idę się położyć. Głowa mnie boli niemiłosiernie a na dodatek wszystkie mięśnie - mam nadzieję że mnie nic nie rozkłada :-( Czuję się parszywie od wczoraj :-(

Spokojnego weekendu :-)
 
Ewelinka dobrze że badania prenatalne ok:) To było takie usg dokładneijsze poprostu tak? Bo mi kazał przyjśc w 12 tygodniu i juz się zpisałam na 8 grudnia:)

Sol współczuję bólu:(( Oby to nie żadne choróbsko!
Ja wczoraj zapomniałam zalożyć czapkę i juz dzia mam katar igardło zapchane:((

Marylka wiesz specjalnie tak czekałam:)) I od 1 wrzesnia mam wykupione ubezpieczenie i dostanę 3200 za dzieciaczka (po 1600 ja i mąż) a kase nam zawsze dają na święta i pluz premia jeszcze więc całą szafę sobie wyposażę:)) Dobra firma:))

Mi odpada kręgosłup!! Tak w dole...
 
reklama
Sol no lepiej niech Cie nie rozkłada

monia no wiesz a ja sie ubezpieczyłam we wrzesniu jak nie wiedziałam że jestem w ciąży i teraz jak urodze w maju to dupa a jak w czerwcu to dostane 2 tyś - było by na szczepienia
no to firme masz dobrą :) i super że z tego ubezpieczenia tyle dostaniecie :) u mnie mąż nic :( buuuuuuuuu a czy ja dostane to zależy od dziecka już teraz :)
 
Do góry