reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie TCD w III trymestrze

Dołączył(a)
23 Lipiec 2022
Postów
5
Hej,

miałam dzisiaj USG III trymestru. Prawie wszystko ok, poza jakimś strasznie podwyższonym TCD (wymiar poprzeczny móżdżku), które pokazuje wymiar wyższy o miesiąc w stosunku do wieku ciąży. Lekarz nie przejął się tym i nic nie powiedział, a ja zauważyłam dopiero po badaniu. Przy poprzednim USG też był podwyższony, ale nie aż tak... Czy któraś z Was powie mi, czy jest się czym martwić, bo na kontrolę idę dopiero za tydzień.
 
reklama
Hej,

miałam dzisiaj USG III trymestru. Prawie wszystko ok, poza jakimś strasznie podwyższonym TCD (wymiar poprzeczny móżdżku), które pokazuje wymiar wyższy o miesiąc w stosunku do wieku ciąży. Lekarz nie przejął się tym i nic nie powiedział, a ja zauważyłam dopiero po badaniu. Przy poprzednim USG też był podwyższony, ale nie aż tak... Czy któraś z Was powie mi, czy jest się czym martwić, bo na kontrolę idę dopiero za tydzień.
Z własnego przykładu Ci powiem przestań o tym myśleć i analizować...skoro nic nie powiedział to jest ok. Ja z innym wymiarem główki sobie nawkrecalam i przeżyłam najgorszy tydzień w swoim życiu. Nie rób sobie tego, nie analizuj badań po wizycie nie czytaj w internecie. Wiem że jest trochę za późno, przetrwaj ten tydzień idź na wizytę pogadaj o tym i więcej tego sobie nie rób:))
 
Do góry