reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Liczba ja mam co prawda spacerówkę joie my trax flex signature, uwielbiam ją, ale jak oglądałam do niej gondole którą można dokupić ramble, to wg mnie jest kiepska, strasznie mała. I w końcu zostanę przy starej z x landera.
Dziewczyny a czy któraś z Was zmieniała tą skórkę na rączce? Bo mi w x lander kot podrapał i się rwie...
 
reklama
Dziewczyny, nie chce któraś z Was mojego Olx przejrzeć? Mam rzeczy dla dziewczynki ...
Tam są różne ceny ale jak dla Was po 2-3 zł bluzy max 5.. chce już się pozbyć tego kartonu.. albo wszystko z mojego Olx za 120 zł +wysylka
 
Daj linka poprzegladamy :) a co do wózka ja się zastanawiam nad takim teraz adamex barletta któraś miałam styczność ? Raczej kupię używany ....
Dziewczyny, nie chce któraś z Was mojego Olx przejrzeć? Mam rzeczy dla dziewczynki ...
Tam są różne ceny ale jak dla Was po 2-3 zł bluzy max 5.. chce już się pozbyć tego kartonu.. albo wszystko z mojego Olx za 120 zł +wysylka
Screenshot_2019-01-07-15-02-01-381_com.android.chrome.jpeg
 
Dopiero zaczynam, czy kupowałyście wszystkiego po 5?bo myślę, czy brać już krótki, czy długi rękaw body, a jak krótki to, czy też 5 bluz/sweterków?
 
W najmniejszych rozmiarach skupilam sie na pajacach, pod nie body na ramiaczkach albo krotki rekawek. Ubieranie ulatwia kopertowe zapinanie :) ale również kupowam body na dlugi rekaw do spiochow bo w domu mam bardzo cieplo. :) ale tak wszgstkiego wlasnie po okolo 5sztuk :)
 
to się przespaceruję po sklepach
Fajne rozpinane kopertowo body sa w hm. Ostatnio były tam duże wyprzedaże i cenowo wychodziło ok 10 zł za szt. Body na różny rękaw to ja mam więcej niż po 5 szt. Do tego pajacyki są fajne bo na body założysz w chłodny dzień. No i ja uwielbiam takie leginsy czy getry i mam sporo dla mojego syna.
 
reklama
Fajne body są na allegro dolce sono dziewczyny polecały. Dzisiaj mi przyszły i materiał jakościowo jest bardzo dobry, są milutkie w dotyku a to bardzo ważne dla takiego bobaska :) Ja jeszcze muszę dokupić półśpiochów ze 3szt. i pajacy tak żeby na zmianę mieć w razie czego ;)
 
Do góry