reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Ja się często posilkuje tą tabelka.
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-11-21-00-36-53.png
    Screenshot_2016-11-21-00-36-53.png
    22,2 KB · Wyświetleń: 201
Witam mamuśki.. tak rzadko tu zaglądam [emoji85] i powiem wam ze czytam i czytam i jestem przerażona bo 25tc już mi leci a ja nie mam jeszcze dosłownie nic!!!
Mam prośbę może o polecenie jakiegoś sklepu internetowego czy allegrowicza gdzie kupię potrzebne rzeczy nie za miliony
Z góry dziękuje
 
Witam mamuśki.. tak rzadko tu zaglądam [emoji85] i powiem wam ze czytam i czytam i jestem przerażona bo 25tc już mi leci a ja nie mam jeszcze dosłownie nic!!!
Mam prośbę może o polecenie jakiegoś sklepu internetowego czy allegrowicza gdzie kupię potrzebne rzeczy nie za miliony
Z góry dziękuje
Dziewczyny polecały na allegro HubiWorld
 
Ja mogę polecić jeżeli jakaś Mama jest z zachodniopomorskiego sklep bebe club. Hurtownia zamyka się i kupowałam wczoraj ciuszki po 5-10zl. Podgrzewacz do butelek i sterylizator w cenach hurtowych (wychodziły ceny jak na allegro) :)
Dodatkowo kupiłam wózek nawet trochę taniej next avenue i fotelik maxi Cosi z dość fajnymi rabatami :) na fotkach moje zdobycze :D
 

Załączniki

  • IMG_20181227_172750.jpg
    IMG_20181227_172750.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 174
  • received_322218528502877.jpeg
    received_322218528502877.jpeg
    716,9 KB · Wyświetleń: 166
Dziękuje pozamawiam coś :) ale nie ukrywam ze jestem przerażona patrząc na wasze zakupy :( ja nawet się nie zastanawiałam nad wózkiem a widzę ze wy już macie :)
 
Ja mogę polecić jeżeli jakaś Mama jest z zachodniopomorskiego sklep bebe club. Hurtownia zamyka się i kupowałam wczoraj ciuszki po 5-10zl. Podgrzewacz do butelek i sterylizator w cenach hurtowych (wychodziły ceny jak na allegro) :)
Dodatkowo kupiłam wózek nawet trochę taniej next avenue i fotelik maxi Cosi z dość fajnymi rabatami :) na fotkach moje zdobycze :D
O myślałam że jestem jedyna tutaj ze Szczecina :)
 
reklama
@Natuś_ka Ty kiedys wspominalas o wozkach joie i easy go ? Zdecydowalas juz ?
Ja juz mam wózek, najpierw myslalam o wadze, spacerowce itd ale wkoncu kupilam zwykły karex quero z dużą gondolą bo znalazłam u siebie dziewczynę która sprowadza do swojego sklepu tego typu wózki z polski i wyszło mnie to nawet taniej, a o lepszej lżejszej spacerowce pomyśle jeśli ta z zestawu będzie za ciężka razem z dzieckiem. Tych joie naogladalam sie wiele opinii i filmików i naprawdę zachwalają wiec warto by zobaczyć w sklepie na żywo jeśli takie Cie interesują. Wspominałam tez o Jane, ma fajne modele i różne kombinacje wiec tez warto poszukać, dla mnie troszke cenowo odbiegało ale moze Ty cos znajdziesz dla siebie.
 

Załączniki

  • IMG_20181204_201400.jpg
    IMG_20181204_201400.jpg
    828,2 KB · Wyświetleń: 159
Do góry