reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Moim zdaniem w takim foteliku na spacerach dziecko wcale nie ma tak wygodnie. Moze i kręgosłup jest w linii prostej ale po bokach nie ma takiej przestrzeni, nie moze sie obrócić, mnie radowal widok synka który w gondoli mógł sie rozłożyć jak żaba z raczkami do gory i tak sobie spał. Fotelik fajna sprawa na szybkie zakupy lub wizytę gdzieś autem ogólnie, żeby nie przekladac, ale to raczej max 2 godzinki razem z jazdą. Wiadomo ze nikt nie będzie chodzil z zegarkiem w ręku ale lepiej ograniczyć do minimum.
 
reklama
Moi znajomi mają ten kiddy revolution 2 i często jak się widzimy to go uzywają np gdy idziemy gdzieś do restauracji wózek z fotelikiem samochodowym zajmuje mniej miejsca niż z godnolą a ich mała jeszcze nie siedzi więc do spacerówki jeszcze nie wsadzają. I tak w tym foteliku czasem pewnie z 3h spędza ale czy to dobrze ja nie wiem jeszcze dziecka nie mam poza maleństwem w brzuszku :)
 
Moje ostatnie zakupy z HM teraz już czuję że mam wszystko na początek :)
 

Załączniki

  • 80DA6064-978B-4687-AA8F-C6646C9D42FC.jpeg
    80DA6064-978B-4687-AA8F-C6646C9D42FC.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 147
Dziewczyny zakochałam się. [emoji7][emoji7][emoji7]
Camarelo figaro - miałyście z nim styczność? Bo ja póki co kocham zdjęcie i mam nadzieję że uda mi się go gdzieś zmacać. [emoji847]
Camarelo-Figaro-Fi-4a.jpeg
 

Załączniki

  • Camarelo-Figaro-Fi-4a.jpeg
    Camarelo-Figaro-Fi-4a.jpeg
    53,6 KB · Wyświetleń: 445
Dokladnie. Łóżeczko i tak długo nie posłuży nie ma co inwestować.
Długo nie, a ile tak mniej więcej? do 2,5 -3roku? czy już nie bardzo

My mamy takie lozeczko i mogę polecic. Jest ladne, niedrogie i mocne, stabilne . No i ma szuflade, co mialo dla mnie znaczenie lrzy wyborze :) Zobacz załącznik 924723Zobacz załącznik 924724
też o takim myślałam z funkcją tapczanika właśnie, tylko ja coś za drogi poszukałam bo ponad 600zł
 
Długo nie, a ile tak mniej więcej? do 2,5 -3roku? czy już nie bardzo

też o takim myślałam z funkcją tapczanika właśnie, tylko ja coś za drogi poszukałam bo ponad 600zł
Moje mają 1.5roku i śpią na takich jak na zdjęciu. Mimo że mieliśmy łóżeczka z funkcja tapczanika. To bardzo się w nich budziły a potem zaczęły wyjmować szczebelki i biegać z nimi po domu. Mieścić się mieszcza w łóżeczkach Ale jest im nie wygodnie a na nowych łóżkach mogą spać wzdłuż i wszerz...
received_118468979088330.jpeg
 

Załączniki

  • received_118468979088330.jpeg
    received_118468979088330.jpeg
    23,8 KB · Wyświetleń: 407
@Anacoco ja synka z lozeczka przeniosłam jak miał niecałe 2 latka. Takich rzeczy nie planowałam, samo z siebie wychodzi jak remontujesz, kupujesz np nowe mebelki itd itd. Teraz tez nic nie planuje, narazie dostawka, później chyba turystyczne a co będzie dalej to sie okaże:)
 
No to faktycznie nie ma co przepłacać na początku, szczególnie jak później trzeba będzie zmienić na coś innego.
 
Moje ostatnie zakupy z HM teraz już czuję że mam wszystko na początek :)
Slicznosci [emoji7][emoji7]
@Anacoco u nas niedługo przed 3 urodzinami przenieśliśmy się do większego łóżeczka, ale to było podyktowane przeprowadzką, słyszałam że dużo mamusiek to tak bliżej 2.5 roku dzieciom zmienia. Na pewno na ciut dłużej starczy takie z opuszczanym bokiem łóżeczka, żeby starszak sam wchodził i wychodził.
 
reklama
Moje mają 1.5roku i śpią na takich jak na zdjęciu. Mimo że mieliśmy łóżeczka z funkcja tapczanika. To bardzo się w nich budziły a potem zaczęły wyjmować szczebelki i biegać z nimi po domu. Mieścić się mieszcza w łóżeczkach Ale jest im nie wygodnie a na nowych łóżkach mogą spać wzdłuż i wszerz...Zobacz załącznik 924923
I nie wywalają sie? Moja na bank by upadla na ziemie [emoji14]
 
Do góry