reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
Dziękuje ze ktos podziela taka opinie ze mna :) Lekki jest samochod mamy maly wiec latwiej do samochodu i na dluzsze trasy :) Praktyczny wygodny no i teraz w super cenie w smyku _+wysyłka gratis... wiec po co przeplacac na alegro :) mialam kupic w klspie internetowym ale okazalo sie ze drozej niz w znanej sieciowce :)
 
Noi pozostało nam tylko łózeczko :) wybieram no i nie moge sie zdecydowac podoba mi sie drewex tygrys zmieniane w tapczanik ale jest wysokie w sensie kiedy położe przewijak bede miala ciezko do przewijania jestem niska a lozeczko ma 103 cm ... + przewijak :( i szukam innego ladnego. Boje sie troche od jakijś przywatnej firmy w sensie ze ktos robi sprzedaje na alegro, wole miec solidne zeby nie zlamało sie np pod naciskiem na ramę.
 

Dziewczyny poradzcie mi...chcemy kupic z mezem czarny wozek... ale oczyiscie inne zdanie ma dalsza czesc rodziny...:( widze ze duzo osob ma czarny lub ciemny szary. taka moda. Czy kupiłybyscie czarny wozek czy kojarzy wam sie tylko z jednym...?

My wózek dostajemy i bedzie koloru brązowego. A dzisiaj dopadlam 3 czapeczki z uszkami :D generalnie mam świra na punkcie uszkow w bluzach, czapkach...sama mam z 6 takich czapek i 3 bluzy :D


Jakie śliczne rzeczy :) czapeczki i to body z twarzyczką jest boskie i miły gest od byłego męża. Oklaski dla tego pana. :)

o do czarnego wózka to mąż właśnie taki chcę, ale dla mnie taki ponury i chciałabym jasny najlepiej biały a to z kolei trudne w utrzymaniu więc już sama nie wiem...
 
My mamy łóżeczko po Laurze, wyjmowane szczebelki, z szufladą na dole, która przydała się na pampersy i inne rzeczy. Posiadam łóżeczko turystyczne i dzieki niemu jak wyjezdzamy nie muszę się martwić o miejsce dla dziecka:-D
Chiccco chciałam kupić dla Laury ale skonczyło się na Mikado, teraz znalazłam lżejszy i malutki jak się złoży wiec znów go nie kupię:sorry: a trzeciego dzidziusia nie planuje wiec napatrze sie u innych:rofl2:
Czapeczki sliczne, ja też lubię uszka:tak:

W SMYK maja wyprzedaże wiec jak któraś zainteresowana to może skorzystać:-)
 
Asinka u nas ze względu na ciasny pokoj odpada opcja z szuflada bo i tak jej sie nie otworzy :D chyba ze wyrzuce polke ktora mi bardziej potrzebna a pod lozko chce kupic 2 pudełka w ikei - tałtwiej je wyjać i wytrzec kurze ... :( chcielismy z szuflada ale po do przeplacac jak jej nie zamontujemy :( chybaze znajdziemy fajne lozeczko to szuflade poprostu wyrzucimy.
 
reklama
aniulkas szalejesz widzę , gratuluje podjęcia jednej z trudniejszych decyzji czyli zakupu wózka, ważne żeby wybrać odpowiedni do swoich potrzeb, kolor bardzo ładny.
My kupiliśmy używany więc na kolor miałam mały wpływ, gdybym miała decydować kupiłabym jasny, bardzo podobają mi się jaśniutkie wózki, nasz jest czerwony więc kolor uniwersalny bo nie znamy jeszcze płci.
Łóżeczko drewniane dostanę od znajomej, turystyczne na wyjazdy będę chciała kupić ale jeszcze wstrzymuje się z zakupami, przede wszystkim z poznaniem płci no i teraz nie bardzo mam czas więc pewnie jak juz przejdę na zwolnienie to zajmę się zakupowym szaleństwem.
 
Do góry