reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja mam tak jak anik dotego rozek jeden mam i spiworki bo na poczatku to posciel do ozdoby bo dzidzia bd spala zdala od niej no ale jak.mowilam nie chce pustego lozeczka z.samyn przescieradlem[emoji3]
Minky zamowie do wozka.

f2w3d5qppdk8cfc5.png
Ja znalazłam taki super komplet do wózka z kokonem minky śliczny ale trochę drogi :)
 
reklama
Ja z pościeli tylko prześcieradło na gumkę. A tak to gniazdko + otulacz woombie. Kocyki minky mi dziś przyszły od little wonders i są fajne :) Wybierasz sama wzory, kolory, grubość wypełnienia a i cena rozsądna.
Nie słyszałam o tej stronie, ale właśnie przeglądam i jest świetna! Strasznie podoba mi się zestaw czerwony minky i druga strona niebieska z kotwicami i tutaj też można taką stworzyć.
A powiedz jaką zamówiłaś grubość/ wielkość? no i pochwal się najlepiej zdjęciem :)
Jakościowo jest fajny?
 
Nie słyszałam o tej stronie, ale właśnie przeglądam i jest świetna! Strasznie podoba mi się zestaw czerwony minky i druga strona niebieska z kotwicami i tutaj też można taką stworzyć.
A powiedz jaką zamówiłaś grubość/ wielkość? no i pochwal się najlepiej zdjęciem :)
Jakościowo jest fajny?

Sówki są z tym grubszym wypełnieniem 1,5cm, a dinozaury z tym cienkim 0,8cm. Oba 75x100. Jakościowo fajne :)

9a729a7b98d7d31ca297de719f224130.jpg

8ba7233acf197c56b5c0f9cc94a04a9d.jpg
 
reklama
Do góry