reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

Ja już też oglądałam te kocyki i chciałam zamówić miętowo szary, taki uniwersalny, ale mąż kazał się jeszcze wstrzymać :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sobie zapisalam sprzedawce i jesli nir znajdę nic ładniejsze to zamowie odrazu po porodzie bo jak bd dziewczynka to sa takie piekne wzory,ze szok wiec nie chce patrzeć na uniwersalne [emoji3] a jak chlopczyk to któryś niebieski [emoji3]

 
reklama
Ja sobie zapisalam sprzedawce i jesli nir znajdę nic ładniejsze to zamowie odrazu po porodzie bo jak bd dziewczynka to sa takie piekne wzory,ze szok wiec nie chce patrzeć na uniwersalne [emoji3] a jak chlopczyk to któryś niebieski [emoji3]

Dla chłopca oglądałam w takim marynarskim stylu piękne są te kocyki.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja szyję takie kocyki, także uszyje mojemu sKarbowi

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
kreatywna mama :-)
ja robię w ramach hobby torty z masy cukrowej, a zaczęłam 3 lata temu jak mi jedna pani za takiego zawołała 250 zl teraz jak już je robię wiem skąd cena, najdroższy jest czas poświęcony na taki tort. bo masa cukrowa plus składniki to około 100 zl
 
. Ale z gadżetów polecam kosz na pampersy angelcare . Świetny wynalazek ! Nic nie śmierdzi w pokoju
oj polecam i to bardzo!! Do 6-7 miesięcy nie mieliśmy, ale jak zaczęły się potrawy mięsne to był jedyny ratunek na niemiły zapach i do tej pory stoi w pokoju dziecięcym obok przewijaka.


Na pewno przydała mi sie moja suszarka attachFull768044 jak miała kołki to nic nie pomagało oprócz szumu suszarki attachFull768045
o taaakkkk my kolki mieliśmy całą dobę do 4 miesiąca - suszarka była zbawienna i przetrwała do dziś ;)

polecam wiaderko do kąpieli - u nas się sprawdziło, używaliśmy nawet do 7 miesiąca (mąż lubił w nim kąpać)

i wg mnie wszelkie pajace, body itp. rozpinane, a nie zakładane przez głowę - mimo, że często ładniejsze u mnie leżały w szafie
 

Załączniki

  • upload_2016-8-17_13-56-49.png
    upload_2016-8-17_13-56-49.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 73
  • upload_2016-8-17_13-56-49.png
    upload_2016-8-17_13-56-49.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 70
Minionek był na 6 urodziny Patryka, a klown na roczek synka koleżanki, pociąg dla Ignasia kolegi z klasy Patryka a miki dla Pani która u mnie zamówiła tort. Nie mam wiecej zdjec w telefonie.....

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
O tak, body zapinane na klatce piersiowej są bardzo wygodne do ubierania takiego maleństwa.

Zdecydowanie odradzam pajace które mają tylko jedną nogawke odpinana. Bardzo niewygodne przy przewijaniu.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry