reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Moja koleżanka zamawiała z tej strony mamaania łóżeczko i okazało się, że będzie za 60 dni, choć miało być dużo szybciej... generalnie miała z nim trochę przebojów, ale finanlnie załatwili to jakoś - zwrócili im pieniądze. Pewnie wszędzie, zależy jak sie trafi...
 
reklama
Dokładnie z tej strony zamawiałam i walczę z reklamacja
emoji53.png
przyszło łóżeczko z dwoma wadami producenckimi i teraz będzie walka o czas.. ech... oby załatwić sprawę w 4 tygodnie
emoji853.png

Moja koleżanka zamawiała z tej strony mamaania łóżeczko i okazało się, że będzie za 60 dni, choć miało być dużo szybciej... generalnie miała z nim trochę przebojów, ale finanlnie załatwili to jakoś - zwrócili im pieniądze. Pewnie wszędzie, zależy jak sie trafi...

To mnie zmartwiłyscie dziewczyny... Sama zamówiłam nasze w sobote i miałam nadzieje, że dojdzie w ciągu 3-4tyg...
@Dita_333 a jaki model zamawialas?
 
To mnie zmartwiłyscie dziewczyny... Sama zamówiłam nasze w sobote i miałam nadzieje, że dojdzie w ciągu 3-4tyg...
@Dita_333 a jaki model zamawialas?

Nie mogę go teraz znaleźć. Takie zwykle, same szczebelki i szuflada kolor - słomka i właśnie ten kolor chciałam bardzo mieć, bo wszędzie albo białe, albo sosna, albo wenge, a mi sie zamarzył taki i teraz czekam. Ale przyszło po 2tygodniach, tylko teraz nie wiem jak długo z ta reklamacja będę walczyć [emoji53]
Twoje moze być piękne i przyjść bezproblemowo [emoji106]ja z reguły miałam szczęście i pierwszy raz sie nacięłam
[emoji53]
 
Dziś mi się wyświetlil ten fotel z Ikei do karmienia, o którym wcześniej rozmawialyscie. Wg tej reklamy jest aktualnie jakąś promocja na niego:)
 
reklama
Do góry