reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

w ubranka.pl kupiłam spodenki letnie (2 pary - identyczne) dla piotrusia, też w przecenie -fajne ale bardzo słaby materiał, jedne szyłam już tygodniu...

szkoda, że rzeczy dla maluszków sa tak miernej jakości a cena dużo za duza...
 
reklama
Kupiłam kilka śpioszkó, trochę już dostałam od koleżanki. Jakoś nie wierzę, że coś mogłoby być nie tak - będę miała zdrową, silną i śliczną dzidziunię. :)
 
Agao, ja Cie rozumiem. Dla Jacka kupiłam tylko ze trzy zmiany. Nawet pieluchy kupowaliśmy w Wielką sobotę po porodzie, bo w szpitalu dawali. Mialam jeszcze wozek. Ale naet fotelika nie mieliśmy. Teraz tez nie potrafie tak wczesnie kupować, chociaz zaczne wczesniej, majac doswiadczenie porodu w Swięta :). Nie mysle o ciuchach, aby bylo zdrowe, oby do 30 tygodnia, potem juz jest bezpieczniej...
 
reklama
ja dużo ubranek odziedziczyłam po kuneczkach i ich kruszynkach
ale zawsze mnie skręca jak widze jakiś ciuszek
ale planujemy kupić te najważniejsze rzeczy jak wózek
łóżeczko komode na ciuszki po ślubie koło stycznia
 
Do góry