reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Czyli coś takiego np by było ok?

Tak, duzo tego jest :) Różna jest jakość, wiec poczytaj sobie opinie. Ja mam puzzle i najpierw służyły synkowi i teraz po 4 latach mam ciągle te same dla córki, ale niektórzy wolą matę np. w rolce (z uwagi np. na sprzątanie pod matą), to też sobie popatrz która będzie dla Ciebie najlepsza.
 
Dla mnie chyba lepiej jednak harmonijka, bo np robot odkurzający nam codziennie jeździ, to szybciej zwinąć, czy nawet łatwiej przewieźć ewentualnie do kogoś ;)
 
Kurde, tylko widzę to takie gigantyczne jest hahaha 180x200, cały salon zawali hhahah... ;D

może uda się znaleźć jakieś mniejsze.
 
Kurde, tylko widzę to takie gigantyczne jest hahaha 180x200, cały salon zawali hhahah... ;D

może uda się znaleźć jakieś mniejsze.
Mój starszak do teraz używał tej maty w pokoju zamiast dywanu :D Mam taką dużą właśnie. Zabrałam mu teraz dla córki a jemu w końcu kupiłam dywan 😆
 
Ja rodząc w grudniu miałam otulacz babysteps (polecam, bo nie jest ani gruby ani cienki)

Z reguły do tego pajac. :)
 
reklama
To ja się wtrace - skąd polecacie śpiworek? Będziemy mieć wózek silver cross ale model sprzed 5lat którego widzę nie ma już w sprzedaży więc nie dobiorę idealnie.
cottonmousee, polecam zajrzeć na vinted. Mniej więcej za 100 zł można kupić :) naprawdę dobry( ciepły śpiwór.
 
Do góry