reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Ja tym razem nic na allegro nie kupiłam :) W ogóle nic jeszcze nie kupiłam...
Pójdę tylko do apteki i rossmanna po kosmetyki i leki - może w sobotę, bo Mąż zaczyna panikować powoli, że nic nie mamy ;)

A na all. kupię ewentualnie kocyk drewexu - Franek go uwielbia i MUSI miętolić metkę, jak zasypia, więc wolę mieć jakiś na zmianę, bo już teraz kombinuję z praniem tak, żeby w godzinę był suchy ;) A nie wiem, czy te kocyki można znaleźć gdzieś w stacjonarnym sklepie.
 
reklama
My kupiliśmy taki Leżaczek Tiny Love 3w1 - bujaczek kołyska łóżeczko (2441248928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
, jutro powinien być u nas. Jest opcja całkowitego leżenia więc zdrowe dla małego, waga do 18 kg więc sporo posłuży. Oprócz tego kupiłam matę to się będzie tarzać do woli. Mata taka:
TINY LOVE MATA PLAC ZABAW KICK & PLAY + GRATIS (2446938308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tym sposobem wyprawka zakończona całkowicie, czekam tylko na zasłony ale to ze 2 tyg jeszcze bo szyją na zamówienie.
 
karenm ten leżaczek który kupiłaś jest super. Już któraś dziewczyna tutaj pokazywała właśnie ten. Uważam że ten jest najlepszą i najzdrowszą opcją dla dziecka. Szkoda tylko że taka cena. Mata też bardzo fajna :-) gratuluje udanych zakupów
 
My kupiliśmy taki Leżaczek Tiny Love 3w1 - bujaczek kołyska łóżeczko (2441248928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
, jutro powinien być u nas. Jest opcja całkowitego leżenia więc zdrowe dla małego, waga do 18 kg więc sporo posłuży. Oprócz tego kupiłam matę to się będzie tarzać do woli. Mata taka:
TINY LOVE MATA PLAC ZABAW KICK & PLAY + GRATIS (2446938308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tym sposobem wyprawka zakończona całkowicie, czekam tylko na zasłony ale to ze 2 tyg jeszcze bo szyją na zamówienie.
Poprzednio miałam tę matę pożyczoną i potwierdzam że świetna, chyba lepszej nie widziałam. Teraz kupiłam tę FP Rainforest tylko dlatego że koleżanka miała tanio do odpsrzedania, ale jakbym miała wybierać to ta Tiny Love jest duuuuuzo fajniejsza:tak:
Leżaczek też jakiś kupię, bo przydał sie bardzo, co prawda większość czasu Majka na macie u mnie spędzała, ale jak skonczyła miesiąc(!) to umiała się już skubana przekręcać wokół własnej osi więc jak musiałam zrobić coś że nie mogłam jej cały czas pilnować to wsadzałam ją w leżaczek. No i później do karmienia, bo krzesełko mam takie twarde z Ikea, więc żeby tam wsadzić dziecko to musi całkiem stabilnie już siedzieć
 
reklama
A ja będąc ostatnio w rossmanie oglądałam pieluchy i mam do Was pytanie. Widziałam że pampersy są w dwóch rodzajach New baby i Premium Care. Macie doświadczenia czym się od siebie różnią poza ceną??
 
Do góry