reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Izaa moja koleżanka kupiła super torbę w sklepie dziecięcym Fixoni... Nie wiem czy to firmówka, nie wiem jaki to model kurcze, ale świetnie obszyta, super pakowna a przy tym nie jest ogromną landarą ;-) myślę że warto zajrzeć jednak do dziecięcego...

widziałam ubranka fixoni i są super wykonane ale cholernie drogie. Iza znajdziesz je w naszym kiddie i w tym sklepie dziecięcym na nagórkach
 
reklama
Iza ja kupilam w 'dobrym' sklpeie z wozkami taka torbe i jestem bardzooo niezadowolona..MAterial fajny,duzo kieszonek,ale niestety napy nie trzymaja :wściekła/y: wlasciciel powiedzial mi,ze wszystkie tak maja a poza tym moglam kupic drozsza-taka za 170zl :-D
Chodzilam po wielu sklepach no ii niestety w zadnych nie widzialam,zeby napy byly dobre,wiec jak bedziesz kupowala to zwroc na to uwage..moze na rzepy bedzie lepsza?
Zgadzam sie z Petinka co do torby x-landera..tez mialam,ale sprzedalam wozek,wiec i torbe..byla swietna! bez problemow zaczepialo sie ja i nie bylo mowy o odczepianiu! tylko,ze w wozku byly specjalne zaczepy...ale moze sa jakies x-landera na allegro?
 
byłam w mothercare.. jakie super buciki mają.... oj dziewczyny dajcie znac jak się przeceny zaczną w mothercare. Zawsze robię tam zapasy body... no i przy okazji tona innych ubrań.
Weszlam dzis do sklepu zeby sobie cos kupic - wiecie ze ja już nie potrafię:sorry2: chyba jak wrócę do pracy to znowu czacznę się ubierać jak człowiek...
Tzn wykupię pół promodu:)
 
Kasiulec kuś mnie kuś...........:-D:-D:-D:-D

Shenkoka ta szczotka jest bardzo fajna, oglądałam na żywo, ja ją Julii kupie, myśle że fajnie masuje dziąsła i przy okazji czyści ząbki,polecam zdecydowanie............:tak:
A co do żelu to nie znalazłam dokładnego składu ale ja nie znam tego żelu ( wybielam zęby w gabinecie) i nigdy się z nim nie spotkałam, troche niska cena , mała pojemność, zbyt bajeranckie opakowanie, wg mnie to troche ściema ale musiałabym znać skład chemiczny to powiem czy zadziała:sorry:
 
Kasiulec te dżinsowe z mothercare mają jeszcze do kompletu kapelusik na pewno i wydaje mi się, że jest tez sukienusia czy spódniczka ????
 
Catedra - nie patrzyłam czy są sikeinki i kapelusik

Dentico - ja mam szczoteczkę silikonową na palec dla Małej, powiedz czy mycie taką sczoteczką samą ciepłą wodą coś daje? czy lepiej kupic inną szczoteczkę i stosować też pastę?
 
Ja mam zestaw canpol i używam na razie silikonowej szczoteczki i czystej wody. Jak ząbki jeszcze trochę podrosną to chyba przejdę na szczoteczkę z włoskami :D
 
reklama
Do góry