reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
a ja dziś kupiłam na spróbowanie w drogerii Schlecker (mam pod domem) ichnie pieluszki, jeszcze nie używałam, ale otworzyłam i są zaskakujaco miękkie, zobaczymy jak się sprawdzą.. 25 zł za 52 szt.
Podobno z Rossmana sa też super
 
kurde tak zachwalacie Pampersy a mi w ogóle one nie podpasywało są okropne...:no:
może się sprawdzą jak mały będzie juz większy ale jak na dzień dzisiejszy wole Happy o 100 razy lepsze bynajmniej jak dla mnie no i ja również używałam tych z Rossmanna nie pamiętam nazwy taka mała żółta paczka 27 szt. za 13 zł w promocji
;-)również bardzo fajne sa i mi podpasowały.
 
no właśn ie tez zamierzam kupic teraz rossmannowe pieluchy,bo na pampki nie wyrabiam ostanio,tyle kup wali i tyle sika ze szok.Normalnie 82 szt starczały mi na 2 tyg a teraz 10dni!!:szok:Kupiałam na spróbowanie 2 szt z rossmanna i sa bardzo fajne,mieciutkie nigdzie sie nie odcisnęły.
Ja o wózku nie mysle na razie.Ten,którem jeździmy jest dość duży(gondola jest naprawde spora)więc jeszcze wystarczy.A potem przłozymy na spacerówke.Nie bardzo am kase żeby znów kupowac wózek,więć musze sie obejść.
 
kluska pampki Rossmanna są ekstra:tak: przy Natalce używałam i naprawdę jakość pampers:tak: i jeszcze dodatkowo miały ściągacz z tylu jak huggisy:tak: nie wiem jak te małe bo ja używałam od rozmiaru 4:confused: ale teraz planuje zakupić dla Mai jak skończę obecną paczkę pampersa:tak:
 
Ja kupiłam rozmiar 2 z rossmana. Są paskudne, sztywne i takie "foliowe". :-(
Za to bardzo nam się spodobały gaga (rozmiar 3 - 27 zł, 64 szt), ale i tak numer jeden są białe pampersy (rozmiar 3 - 56 zł, 60 szt) :tak::tak: Ze względu na cenę kupujemy gaga :sorry2:
 
Ja kupiłam pierwszy raz na próbe huggisy i są bardzo fajne .i za 82sztuki 37zł , ale z rossmana też musze spróbować:tak:
Ogólnie to mam w koszyku kilka pampersów huggisów i dada i jej zakładam na zmiane różne i wszystkie dobrze toleruje;-)
 
ja uzwam hggisow pampersy sa sztyne i szorstkie stlu nie maja scigavz ale musze sprbowac z rossmana nawet nie wiedzialam ze maja swoje pampki
 
reklama
Co do pieluch to właśnie zakupiłam huggies little swimmers :-D idziemy na basen. Już możemy. Dzisiaj chłopcy skończyli 4 miesiące, pediatra się zgadza. A ja mam ochotę też się troszkę poruszać w wodzie. Na samotne wyjście na basen szans zero, ale na takie rodzinne... może się uda :tak:
 
Do góry