reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Dziewczyny, jaki materac macie lub chcecie kupić do łóżeczka? My wczoraj byliśmy w sklepie orientacyjnie, ale tyle tego że sama nie wiem co wybrać :)

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jaki materac macie lub chcecie kupić do łóżeczka? My wczoraj byliśmy w sklepie orientacyjnie, ale tyle tego że sama nie wiem co wybrać :)

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
my mamy porządny piankowy i jest ok. niedługo trzeci maluszek będzie z niego korzystał :)
dziewczyny polecały tu też lateksowe. najsłabsze opinie mają chyba gryka-kokos, bo podobno po zmoczeniu mogą się w nich zalęgnąć robaki....ale niektóre dziewczyny też się o nich pozytywnie wypowiadają
 
A co myślicie o meteracach pianka-kokos? Miała może któraś z Was? Też mam problem z wyborem bo chce kupić wygodny i odpowiedni dla dziecka, ale też żeby nie kosztował kilkaset złotych....
 
my mamy porządny piankowy i jest ok. niedługo trzeci maluszek będzie z niego korzystał :)
dziewczyny polecały tu też lateksowe. najsłabsze opinie mają chyba gryka-kokos, bo podobno po zmoczeniu mogą się w nich zalęgnąć robaki....ale niektóre dziewczyny też się o nich pozytywnie wypowiadają
A jaka grubość ma Twój piankowy materac? :) w sklepie polecili mi 6cm ale wydaje mi się za cienki i bardziej bym była przy grubszym (mieli 12cm) :)

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co myślicie o meteracach pianka-kokos? Miała może któraś z Was? Też mam problem z wyborem bo chce kupić wygodny i odpowiedni dla dziecka, ale też żeby nie kosztował kilkaset złotych....
Ja znalazłam na allegro z hevea była tu ta firma polecana chyba za 220 zł, lateksowy. Wlasnie nad nim się zastanawiam. A jeśli nie to weźmiemy pianka kokos też mam jedne w zakładkach z allegro.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noszę M , i M zamówiłam. Jak pomierzyłąm to stwierdziłam że większe to worek może będzie na mnie a jak widać jest jeszcze luz przynajmniej na razie:p. Także tym bardziej po porodzie będzie luźna, ale to pewnie i lepiej żeby wtedy nic nie uwierało.
Ja według szkoły rodzenia będę po prostu pakować torbę z mężem żeby wiedział co i gdzie jest. I myślę że w jedną torbę na spokojnie, ewentualnie po prostu w osobną reklamówkę czy worek to co np do porodu ale i tak do tej torby. U mnie z tego co pamiętam to ciuszków też nie trzeba dla dzidziusia.
Dzięki dzięki [emoji6] niby też majstrowalam z metrem, mierzylam i siebie i jakieś tuniki, ale i tak coś mi ciężko dojść do ładu i składu heh

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co myślicie o meteracach pianka-kokos? Miała może któraś z Was? Też mam problem z wyborem bo chce kupić wygodny i odpowiedni dla dziecka, ale też żeby nie kosztował kilkaset złotych....
Gdzieś czytałam, że kokos jeśli zasiusiany zaczyna smierdziec - widziałam fajny materac lateks - kokos ale trochę mnie to powstrzymuje. Któraś z Was może wie jak to jest?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam M, mam teraz 100 cm w biuście i 98 w brzuchu. Myślę, że jeszcze wzrost o 2 rozmiary przy miękkim staniku da radę, bo na razie jest luźna, w brzuchu też jeszcze jest rezerwa. Nie wiem czy zmieszczę się przed samym porodem, pewnie będzie opięta, ale już po porodzie jak chociaż trochę brzuszka zejdzie będzie ok :) w ramionach też jest w sam raz.

EDIT: Wynik w brzuchu wydawał mi się jakiś za duży i zmierzyłam jeszcze raz, jest 95 cm, coś źle spojrzałam :D
Dzięki bardzo [emoji6] będę kombinować z tymi wymiarami [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jaka grubość ma Twój piankowy materac? :) w sklepie polecili mi 6cm ale wydaje mi się za cienki i bardziej bym była przy grubszym (mieli 12cm) :)

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
dokładnie to nie wiem, bo nigdy nie mierzyłam ;) ale na pewno więcej niż 6 cm, bo jak patrzę na linijkę to b.cienki taki materac by był. nasz myślę, że ma z 10-12 cm
 
Do góry