reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu

Dołączył(a)
17 Lipiec 2024
Postów
8
Dziewczyny jestem tu nowa. Witam wszystkich serdecznie. Powiedzcie mi proszę co widzicie na tym teście bo ja wariuje 🥺
 

Załączniki

  • IMG_20240717_130223.jpg
    IMG_20240717_130223.jpg
    318,9 KB · Wyświetleń: 266
reklama
Moim zdaniem pozytywny test :) idź na betę to będziesz miała 100% pewność
Mam mętlik w głowie ponieważ bardzo chcę żeby był pozytywny. Stosunek miał miejsce w tym przypadku codziennie. Obecnie jestem mniej więcej trakcie połowy dni płodnych. Wiem, że świruje robiąc test w tej chwili ale z partnerem uprawiamy seks cały czas bez zabezpieczeń nie zależnie od tego czy to dni płodne czy nie. Dlatego robię test i modlę się o pozytywny wynik ale nie wiem czy to co widzę nie jest moim pobożnym życzeniem bo ta kreska jest ledwo widoczna.
 
Mam mętlik w głowie ponieważ bardzo chcę żeby był pozytywny. Stosunek miał miejsce w tym przypadku codziennie. Obecnie jestem mniej więcej trakcie połowy dni płodnych. Wiem, że świruje robiąc test w tej chwili ale z partnerem uprawiamy seks cały czas bez zabezpieczeń nie zależnie od tego czy to dni płodne czy nie. Dlatego robię test i modlę się o pozytywny wynik ale nie wiem czy to co widzę nie jest moim pobożnym życzeniem bo ta kreska jest ledwo widoczna.
Moim zdaniem widoczna jest
Gratulacje
 
Mam mętlik w głowie ponieważ bardzo chcę żeby był pozytywny. Stosunek miał miejsce w tym przypadku codziennie. Obecnie jestem mniej więcej trakcie połowy dni płodnych. Wiem, że świruje robiąc test w tej chwili ale z partnerem uprawiamy seks cały czas bez zabezpieczeń nie zależnie od tego czy to dni płodne czy nie. Dlatego robię test i modlę się o pozytywny wynik ale nie wiem czy to co widzę nie jest moim pobożnym życzeniem bo ta kreska jest ledwo widoczna.
Yyy... W połowie dni płodnych, na pewno, nic nie pomyliłaś ;p ? Jak długie masz cykle i teraz który jest dzień?
 
Możliwe, że ta kreska pojawiła się bezzasadnie po dłuższym czasie niż przewiduje instrukcja? Kiedyś na testach negatywnych nie pojawiała się nawet kilka godzin później.
A jaki to test? Bo ma niektórych i w czasie lubi się pokazać. Masz w domu jakieś innej firmy do powtórzenia?
A odpierając na Twoje pytanie, nie odczytuje się testów po czasie.
 
Yyy... W połowie dni płodnych, na pewno, nic nie pomyliłaś ;p ? Jak długie masz cykle i teraz który jest dzień?
W sensie, że jestem obecnie w połowie dni płodnych po ostatniej miesiączce ale do zbliżeń z partnerem dochodzi codziennie bez zabezpieczeń.
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-07-17-13-32-50-670-edit_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_2024-07-17-13-32-50-670-edit_com.huawei.health.jpg
    89,6 KB · Wyświetleń: 60
reklama
A jaki to test? Bo ma niektórych i w czasie lubi się pokazać. Masz w domu jakieś innej firmy do powtórzenia?
A odpierając na Twoje pytanie, nie odczytuje się testów po czasie.
Cephamed wczesny test ciążowy
A jaki to test? Bo ma niektórych i w czasie lubi się pokazać. Masz w domu jakieś innej firmy do powtórzenia?
A odpierając na Twoje pytanie, nie odczytuje się testów po czasie.
Cephamed
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-07-17-13-34-43-224-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-17-13-34-43-224-edit_com.android.chrome.jpg
    152,6 KB · Wyświetleń: 20
Do góry