reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta pięć dni po stosunku

N

nieznajoma.2

Gość
Dzień dobry. Dziewczyny pomóżcie. Uprawialiśmy seks w nocy z piątku na sobotę. Od poniedziałku czuję się źle osłabienie, bóle podbrzusza, bóle piersi, również w poniedziałek kołatanie serca, uczucie gorąca. Wiązałam to wszystko ze stresem. W środę rano doszły nudności. Lekarz rodzinna skierowała mnie na betę. Wczoraj zrobiłam wynik wyszedł 1.10. Czy beta może jeszcze wzrosnąć, jest nadzieja na ciążę? W nocy podczas seksu pojawiło się plamienie. Dodam że mam chorobę Graversa Basedowa. TSH z wczoraj 0,006, TSH z 5 marca 0,01. Brałam Thyrozol 10 mg. Dziewczyny czy mam się czym niepokoić? Czy może to jednak ciąża?
 
reklama
Zagnieżdzenie zarodka jest jakoś 6-12 dni po zapłodnieniu + 48h na zaczęcie wytwarzania bety.
Ten wynik 5 dni po stosunku o niczym nie przesądza.
 
Twoje aktualne odczucia na pewno nie są ciazowe, bo nawet jeśli to ciaża, to jeszcze beta nei zaczęłą rosnąć, także pewnie cos Cię rozkłada/stres/zmęczenie itd.
 
To na pewno nie objawy ciążowe.
Dziwne że lekarz rodzinny skierował ciebie na betę, chyba że nie wiedziała ile dni jesteś po stosunku.
Bo co jak co ale tak szybko do zagnieżdżenia się nie dochodzi.
 
Bez zabezpieczenia, 25 lat właśnie dziś byłam na wizycie u ginekologa endokrynologa mam powtórzyć betę za 10 dni
 
Ostatnio przechodzę dość duży stres więc raczej wszystko zrzucałam w tą stronę ale w środę lampka się zapaliła lekarz rodzinna dała tylko skierowanie na badania tarczycowe i przekazała żeby zrobić betę o nic więcej nie pytała
 
reklama

Podobne tematy

N
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
291
guest-1714079215
G
Do góry