reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

reklama
Do tej pory żadne badania nie udowodniły że no spa jest szkodliwa. Są domniemania że może powodować problemy z napięciem mięśniowym u dziecka ale nie ma jednoznacznych badań potwierdzających. Wiadomo jest natomiast że działa rozkurczowo A więc może być przydatna w zapobieganiu przedwczesnym porodom. W wielu krajach uważa się że tak nie jest i nie podaje się żadnych leków do 12 tc jednak w pl choćby dla spokoju i komfortu matek dba się również o te wczesne ciążę. A lekarza trzeba słuchać bo komuś zaufać trzeba chyba że ktoś jest gotów brać na siebie decyzję ale i ich konsekwencje

A doradzanie by nie brać lekow jest lekkomyślne bo co jeżeli kobieta poroni? Oczywiście nie będzie to prawdopodobnie wina odstawienia no-spy ale czy jednak jasani nie będzie ci to ciazylo?
 
Do tej pory żadne badania nie udowodniły że no spa jest szkodliwa. Są domniemania że może powodować problemy z napięciem mięśniowym u dziecka ale nie ma jednoznacznych badań potwierdzających. Wiadomo jest natomiast że działa rozkurczowo A więc może być przydatna w zapobieganiu przedwczesnym porodom. W wielu krajach uważa się że tak nie jest i nie podaje się żadnych leków do 12 tc jednak w pl choćby dla spokoju i komfortu matek dba się również o te wczesne ciążę. A lekarza trzeba słuchać bo komuś zaufać trzeba chyba że ktoś jest gotów brać na siebie decyzję ale i ich konsekwencje

A doradzanie by nie brać lekow jest lekkomyślne bo co jeżeli kobieta poroni? Oczywiście nie będzie to prawdopodobnie wina odstawienia no-spy ale czy jednak jasani nie będzie ci to ciazylo?
Nie, nie będzie mi to ciążyło bo nikogo nie namawiam ani nie odwodze od tego aby brać ten lek. Poza tym napisałam, że byłabym ostrożna z braniem no-spy a nie, zeby zaniechać (radzę czytac ze zrozumieniem) i jest to decyzja każdej kobiety. No chyba nie uważasz, że ktoś kto ma zaufanie do lekarza posłucha się kogoś kto pisze na forum. Bądźmy realistami i nie popadajmy w takie skrajności. Na tym zakończę tą dywagację. Powodzenia
 
Akurat w tej kwestii czuje się wyedukowana. Każda robi jak chce. Nie zawsze słuchanie lekarza wychodzi na dobre. Nie bez powodu w kraju w którym mieszkam nie stosuje się w ogóle takich leków.

Słuchanie lekarza wychodzi na dobre zdecydowanie częściej niż słuchanie porad forum. Mam nadzieję że nikt nie weźmie takich uwag jak wyżej na poważnie.
 
reklama
No to skoro nie tego dotyczy wątek to zbędne było pisanie o szkodliwości tego leku. Więc na przyszłość proszę sobie darować.
Forum jest otwarte i ja wyraziłam swoją opinię. Nie będę do niej przekonywać nikogo a tym bardziej wyjaśniać zawiłych kwestii. Ja uważam, że lek jest szkodliwy i nie każdy może się z tą opinią zgadzać. Dlatego proszę już nie roztrząsać moich wypowiedzi i zająć się czymś przyjmniejszym.
 
Do góry