reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

reklama
a my jednak po obejrzeniu tego el-jota zrezygnowaliśmy z niego, na żywo jest bardzo nisko umieszczona gondola i spacerówka, a nie chce sie schylać do dziecka. Zdecydowaliśmy się jednak na nowe Jedo Bartatina w wersji freeline, mężowi sie spodobał i nie chciał już słyszeć o innym. zastanawiamy się tylko czy dokładać 60 zł do aluminiowego stelaża czy wystaczy stalowy. Kolor wybraliśmy 174. I jednak na wachaczach.Pasy się super bujają, ale potem w spacerówce to aż za bardzo chyba, bo miałamwrażenie że dziecko by mogło przewrócić ten wózek
 
super wybor asia :-) My wzielismy Alu Plus na pasach kolor 133. I Tobie tez radzilabym aluminiowy wydaje mi sie ze bedzie lzejszy niz stalowy a 60 zl to zadne pieniadze przy takim wydatku.
 
polecam aluminiowy z czystym sercem. O wiele lżejszy będzie a to jest dużo. Nawet jeśli w domu nie musisz go nosić to sie mozę okazać że trzeba go będzie na mieście np 3 stopnie wtaszczyć a to już mozę być sporo zważywszy na to ze dziecko w środku.

Moja sister ma metalowy i franca jest tak ciężka że ja nie dałam rady 4 stopnie wnieść go do domu, musiałam go wciągać - a mieszkaja w domu nie w bloku. a potem miałam okazje ten sam aluminiowy testować i różnica była znaczna. Nie wiem czy na wszystkich modelach i wózkach jest aż taka róznica.

ja muszę kupić nowy przewijak na komodę bo ten co mam już sie zmasakrował- ceratka popękała. Nie wyobrażam sobie bez przewijaka. Szczególnie ze jak Kinia była malutka to często siku robiła zaraz po ściągnięciu pieluszki ;) taki łobuz. Nie miałam zadnych pokrowców. Przewijak często myłam wodą z mydełkiem dla dzieci a co tydzień antybakteryjnym płynem.
 
a my jednak po obejrzeniu tego el-jota zrezygnowaliśmy z niego, na żywo jest bardzo nisko umieszczona gondola i spacerówka, a nie chce sie schylać do dziecka. Zdecydowaliśmy się jednak na nowe Jedo Bartatina w wersji freeline, mężowi sie spodobał i nie chciał już słyszeć o innym. zastanawiamy się tylko czy dokładać 60 zł do aluminiowego stelaża czy wystaczy stalowy. Kolor wybraliśmy 174. I jednak na wachaczach.Pasy się super bujają, ale potem w spacerówce to aż za bardzo chyba, bo miałamwrażenie że dziecko by mogło przewrócić ten wózek

Miałam Bartatine na pasach i nie sposób w spacerówce go wywrócić:-) a do bujania jest rewelacyjny.
 
ach, też miałam Bartatinę na pasach... to był wózio!
ja ciągle jak durna szukam po Allegro i czekam na okazję... i coś czuję ze z tą moją okazją to prędzej na porodówkę sie wybiorę... musze sie w końcu zastanowić i kupić coś!
 
Cześc dziewczyny,
Oto wózek na jaki się zdecydowaliśmy po wielomiesięcznych debatach,oglądaniu,testowaniu i wypytywaniu innych,doświadczonych rodziców.
Jest jakby szyty na miarę dla mnie i wygrał z tłumną konkurencją. Myślę,że warto poznac się z jego atutami,bo z tego co zdążyłam się zorientowac wózki tej firmy mało znane.
FAMILY SHOP - W
 
reklama
ach, też miałam Bartatinę na pasach... to był wózio!
ja ciągle jak durna szukam po Allegro i czekam na okazję... i coś czuję ze z tą moją okazją to prędzej na porodówkę sie wybiorę... musze sie w końcu zastanowić i kupić coś!
A jakiego wózia szukasz? Ja swoją Bartatinę full wypas cały komplet z fotelikiem, adapterami, torbą sprzedałam za 250zł, ale nie chciałam tego wózka dla drugiego dziecka bo dla mnie był za ciężki i wole skrętne koła. Sąsiadka teraz ma taki i jak nim jeżdze po podwórku z jej maluchem to jestem happy, że już go nie mam, choć sprawdził się na zimę super:-)
 

Podobne tematy

Do góry