reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Justyna, proszę Cie, kazde dziecko jest inne, Zu jest śliczną, zdrową i modrą dziewczynką a ze drobniutka to bardzo dobrze, małe jest piękne, z resztą stare przysłowie mówi ze małe kobietki sa do miłości a wielkie do roboty;-). Zosia moja tez wcale nie jest duża bo są tu większe dziewczynki od niej, z reszta ja jestem drobnica i wszystkie kobiety w mojej rodzinie sa drobne ona w przyszłości też pewnie taka bedzie
Ja lubie takie drobne dziewczynki:tak::tak:
 
reklama
ivaz ja wszystko wiem, tylko jak patrze na Zośke to widzę normalne (jakie chlernie zdolne!!!:-)) roczne dziecko, a Zuzka jest jakaś taka malutka... nie roczkowa wcale:zawstydzona/y: ale ja matka - wiadomo zero obiektywizmu. nie mam się czym martwić to musze sobie coś znaleźć nie?
 
Justyna, koniecznie, a wiesz mnie się wydaję ze dzieciaki, które mają mało włosków są bardziej dzidziusiowate niż te owłosione, np jak patrzę na zdjęcia Julitki Sary, czy Filipka Iśku, a nawet twoją Zu to wiedze takie jeszcze dzidziusie, ale np Szym Eweli czy Xavier MR to kawalerka na całego, Jula Oli też już taka dziewczynka a nie dzidziuś,a też jest drobniutka, to chyba jednak przez te włosy:-D Moja Zośka też się taka dorosła zrobiła jak jej włosy urosły, a we wrzesniu była jeszcze łysa jak przysłowiowe kolano
 
Ivaz faktycznie wlosy robią swoje, zawsze takim dzieciom się dodaje, bo każdy przekonany że niemowlę to zawsze bez włosków na głowie, mój Kacper urodził się z pełną czupryną i robił furorę w szpitalu, co kto wszedł to każdy mówił o ile ma włosów na głowie, ja mu już obcinałam włosy chyba z 4 albo 5 razy, jakby był dziewczynką to miałby niezłe kucyki już :)
 
włosy dużo dodają, mój mały jak się urodził też miał całą głowę gęstych, czarnych kłaczków, a teraz ma blond loki, wygląda jak owieczka, gęste i długie, też mu już podcinałam, bo na oczy chłopak nie widział :-p
 
Dziewczyny chciałam was zapytać u oczy.
Bo wiadomo, dzieci rodzą się z niebieskimi.
Jaki aktualnie kolor ślepek mają wasze pociechy, Gosiula ma niebieskie, po mamusi, u nas to kolor dominujący (mój tata i brat to niebieskoocy blondyni, ja tylko niebieskooka) więc mam nadzieję, że już jej tak zostanie. Bo kolor oczu chyba do roku powinien ulec zmianie na właściwy??:-)
 
reklama
mój tez ma niebieski :-D ale to taki błekitny ze kazdemu sie podobaja i zwracaja u niego na oczy uwage :-) tylko jest problem :-p nie wiem po kim ma haha bo ani ja ani maz nie mamy niebieskich oczu :laugh2:
 
Do góry