reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Kitki biedna Nadinka, mam nadzieję, że jutro jakiś lekarz Wam pomoże.
Madzik będzie dobrze, nic się nie martw.
Miotlica-zdrówka dla Natalki.
 
Kurcze Kitki dzwoń koniecznie do dermatologa, aby jakiegoś gorszego stanu zapalnego nie miała. Nie wiem jak to wygląda dokładnie co macie ale pozostaje Ci to tylko chyba odkazać, np nawet rywanolem. Stary,niby delikatny lek ale zawsze tez polecaja na te stany zapalne..Kompletnie nie wiem co innego doradzic..

Dziewczynki dzięki za słowa otuchy:tak: po weekendzie albo w piątek powtórzymy badania krwi i na pewno będzie ok:tak:
 
maniulka gratulacje:)!!! u nas od kilku dni Niki śpi tak jakoś niespokojnie. Budzi się nad ranem, bierzemy ją do siebie, ale wierci się, kręci. Ah, chyba to znów zębole... a my już tak się odzwyczailiśmy od nocnego budzenia, że teraz chodzimy nieprzytomni, hihi!! i pomyśleć, że jeszcze niedawno wstawałam co 2 godzinki:):)
 
oj kitki biedna ta twoja niunia, moze jej to przebija u tego lekarza skoro tam sie cos zbiera. mam nadzieje ze sie dostalyscie do dermatolog i czekam na wiesci.
 
reklama
kitki- pewnie jest uczulona na jakiś składnik
miki po cewnikowaniu też tak spuchł i woda aż się zebrała pod skórą - uczulenie na lateks

młody jest przez to zapalenie oskrzeli marudą roku
nie chce jeść marudzi i tylko co chwilę kupy strzela
pewnie straci nieźle na wadze :sorry:
 
Do góry