reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Szymek :-D:-D:-D:-Djak ja bym chciała go zobaczyć na żywo:-D:-D:-D
Ja przeczytałam ze dzieci swiadomie mówia mama czy tata około roku ale jakos mi to dziwnie wygląda bo ona wołała po to żebym przyszła i wołała mamamama sama nie wiem :eek:
 
reklama
maniulka - to jest takie zgrubienie teraz zaczęło się robić brązowawe .... ostatnio zauważyłam że wyszło mu 2 teraz na plecach - jest przeziębiony i był u ogólnego, pokazał, a ten stwierdził że nie wie co to i ma iść do dermatologa
mój mąż jest panikarz, więc zapisał się i jutro ma wizytę
śmieję się że panikarz, bo np teraz na ukrainie to grypsko, i mąż już edukował syna że nie będzie chodził do przedszkola... a mi stwierdził że koniec z allegro, bo....... listonosz to największy roznosiciel epidemii :szok::cool::sorry:
teraz stwierdził że musimy kupić zapas leków, maseczki mamy już od jakiegoś czasu :szok:
masakra - a teściowa to też tylko o epidemii - takie ich zboczenie:cool:
 
Maniulka :-D:-D:-D zapraszam.
Musze namowic chyba meza zebysmy kupili kamere bo nie mamy:no::-( mielismy w aparacie - slaba byla ale zawsze to cos a teraz w aparacie niby jest ale nagrywa bez glosu cos sie zrabalo.
Nagrala bym wam troche z filmiku jakiegos pt " Zwykly dzien Szymka" :-D:-D:-D

moze on po angielsku gada????!!!:-D:-D
 
Modro:-D:-D moj jak nie jadl to i nie pil toz to dieta cud sie nazywala:-D:-D:-D:-D
Teraz je i pije z 300 na dzien wciagnie no i na wieczor jak zje 1800ml kaszki tzn tyle wody leje ......... to za nim zasnie tto ze 150ml wody wydoi:szok::szok:
 
A Dominik od paru dni cały czas woła mama mamamama mam:)
Czasem wyjdzie mu też papapa, tata, tapa, baba:tak:, ale mama wychodzi mu naprawdę ładnie. :tak::tak::tak: Ja wiem, że to jeszcze nie świadome jest, ale i tak cieszy:tak::-);-)
 
reklama
Ola - moja siostra pierwsza corke 2 lata karmila, ze czego 1 rok to tylko byl cyc, bo mala nic nie chciala innego. Jedzenie nowosci szło bardzo powoli, bo miala straszne wysypki. Dzieci same wiedza, co dla nich dobre:tak:
 
Do góry