reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

reklama
Piekna kreacja!!!
A ja Wam wstawie aukcje na ktorych ostatnio zrobilam zakupy malej :)
74-80cm *Mini Mode * apl Biedronki * UNIKAT * BCM (1544238353) - Aukcje internetowe Allegro
MORRIS MAUSE ŚLICZNE KR.SPODENKI OGRODNICZKI 0-3M (1539309131) - Aukcje internetowe Allegro
MINI MODE BOSKIE OGRODNICZKI Z ZAJĄCZKIEM 0-3M (1539305735) - Aukcje internetowe Allegro
LADYBIRD BOSKIE OGRODNICZKI Z MOTYLKIEM 3-6M (1539305452) - Aukcje internetowe Allegro
BOSKIE OGRODNICZKI Z KWIATUSZKAMI 3-6M (1539304642) - Aukcje internetowe Allegro
BOSKA PRINCESKA SZTRUKSIKOWA Z MISIEM 3-6M (1539303511) - Aukcje internetowe Allegro
3-6m* 2xPACK *NEXT&TU*z dziewczynką ptakiem (1544880417) - Aukcje internetowe Allegro
3-6m * Marks&Spencer * Wiosenne wzory *** BCM (1544880415) - Aukcje internetowe Allegro
NEXT dwie bluzeczki DZIEWCZYNKA 3-6 MIESIACA (1532981779) - Aukcje internetowe Allegro
3-6m* TU * Śliczne bolerko * Unikat * BCM (1544238852) - Aukcje internetowe Allegro
0-3m * Mini Mode * Różowa kwiatek falbanka żabocik (1544239127) - Aukcje internetowe Allegro
0-3m * GEORGE * Różowe * Welurek * WYPRZEDAŻ * BCM (1544880077) - Aukcje internetowe Allegro
NEXT KAMIZEKA 3-6 MIESIACA DZIEWCZYNKA (1532981534) - Aukcje internetowe Allegro
GYMBOREE SWETEREK 3-6 MIESIACA DZIEWCZYNKA (1532981569) - Aukcje internetowe Allegro
Masakra... maz mnie niedlugo z domu wyrzuci, a jeszcze troszke licytuje... przerzucam sie na ogrodniczki, bo mam bzika na punkcie zwyklych spodni z gumka - ciagle mam wrazenie ze uciskaja mala....
 
ligotka superasne te ciuszki:) ja tez mam tak jak sie dopadne do ebayu:)Moj maz tez mi chyba jakies hasla niedlugo pozaklada hehe ale tego tyle jest ze nie jestem w stanie sie nie skusic:)
a tak w ogole widzialam wczoraj w sklepie taka fajna mate do lezenia na brzuszku jest podkladka pod klatke piersiowa i zabaweczki z przodu, dziecko moze sobie chwytac. 13 funtow kosztowala chyba sie skusze. Myslicie ze sie przyda??
http://direct.asda.com/Bright-Starts-Pretty-in-Pink-Prop-Up-Mat/002650412,default,pd.html
 
Ostatnia edycja:
maddusia26 mi się wydaje że to troszke przekombinowane ;p dziecko nie musi miec zadnych podkladek :) świetnie sobie radzi po prostu na płaskim :) Ale wybór należy do Ciebie :)
 
rachell hehe zabojcze to one beda jak moj maz je zobaczy :D:D:D a jeszcze nie skonczylam :/ chyba powinnam miec blokade na alegro :)[/QUOTE


Dokładnie tak ja u mnie :D Ostatnio jak przyszłam z 3 reklamowkami ciuszkow do domu to myslałam ze Moj S wypedzi mnie z domu :D:D. dobrze ze tutaj w UK sa tzw. carbody gdzie ludzie sprzedaja wszystko co maja rzeczy nowe i uzywane a takze mnostwo ciuszkow dla dzieci po pol funta 1 funta. ( next i nie tylko)( czyli tak jak bym kupowała w ciucholandzie).Jak wpadłam w te ubranka to byłam jak w raji :tak:
 
reklama
Do góry