reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
A rowerek to bym chciała biegowy :) Już się nie mogę doczekać :) No ale to jeszcze 1,5 roku minimum...

hehe smiesza mnie te rowerki;pp

cristal co do kojca to moge polecić i kojec i sprzedawcę;) kojec pomijając oczywiście jego walory estetyczne - bo jest śliczny:) (my mamy ten kolor krem z pomarańczem) to jest solidny, ładnie wykonany, nie śmierdzi;) wystarczająco duży ale też nie zagracający. Co do podłoża to fakt-jest dość twarde ale to nie szkodzi, koc podłozysz to będzie ok;) na te rączki do chwytania powiesiłam zwisające zabwki, naprawdę super miejsce do zabawy dla dziecko;p.. no i ja mam porządek w pokoju, nie cierpie jak mi się rzeczy walają to tu to tam, teraz maja swoje miesce i co ważen są czyste, i bezpieczne (przed psem hehe)
 
Po tym co czytam cieszę się, że mam swojego starego wysłużonego breakera. Te wózki z gondolkami są prześliczne i zazdrościłam Wam, że możecie je kupić. Nie widziałam tych wózków na żywo, bo i nie miałam potrzeby oglądać i nie spodziewałam się, że te gondolki takie małe i że trzeba je tak szybko wymieniać.
Nasz wielki wózio nadal spełnia swoje zadanie w głębokiej wersji i jeszcze dłuuugo w tej wersji posłuży.:happy:

dlatego ja kupilam 2 wozki, jeden mam ten bez gondoli taki prosty ,a drugi z gondola:-)
 
U mnie też dwa. Jedna spacerówka kupiona w komplecie z gondolką, a druga dostana czeka u rodziców - nawet jej nie widziałam. Ponoć widac ślady użytkowania, ale ona i tak tylko zapasowa będzie.
 
Ojoj... wychodzi na to, że tylko mój Igorek taki biedny w wózki... On ma tylko jeden i nosidło :) Ale zamierzam uszczęśliwić go spacerówką jak tylko zacznie lepiej siedzieć i mój kolor się pojawi w sklepie :D
 
Taki w stylu pierwszego mialam przy Lolku i NIGDY WIECEJ. Ciagle kolo przebijalam, koszmarnie cieżki był dla mnie, jak mialam wejsc do tramwaju to mnie szlag trafiał..
Ja mam taki
WÓZEK GŁĘBOKI HEBART PROMOCJA -100zł MANUFA Łódź (1601471864) - Aukcje internetowe Allegro i mamy w nim ok. 10 cam na dlugosc miejsca jak nie lepiej.
Spacerowke mam ale dla większego Bobasa k1,5 roku nawet. Zamierzam Fifka przetrzymac jak dlugo sie da w gondoli i kupic cos takiego
Lekka spacerówka typu parasolka MINI QUATRO+GRATIS (1622169625) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry