reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Wczoraj pol nocy przegadalismy z moim P. Doszlam do wniosku ze jezeli teraz sie nie uda, to my odpuscimy starania na jakis czas. Chyba oboje potrzebujemy odpoczynku na jakis czas od tematu dni plodnych, owulacji, testow ciazowych.
Jestem juz troche wykonczona i psychicznie i fizycznie. Myslalam ze w tym cyklu sie uda, mialam tyle objawow, ten sluz, temperatura, ten uporczywy bol jajnikow, podbrzusza...a teraz, po zrobieniu testu wyszlo ze moj organizm w sposob perfidny ze mnie zadrwil.
Nie chce kolejny cykl przezywac tego wszystkiego, jak robilam to w tym cyklu. Z reszta same widzialyscie jak chwilami swirowalam juz. Nie chce po raz kolejny byc w takim stanie, bo to mnie wykancza. Nie mowiac o tym ze seks w czasie dni plodnych stal sie obowiazkiem, a gdy go nie bylo to obrywalo sie najgorzej mojemu P.
Koncze z kalendarzykiem, nawet nie bede sprawdzac kiedy mi dni plodne beda wypadac.
Oczywiscie to ze zawieszamy starania, nie oznacza ze rezygnujemy. Nadal bedziemy sie starac - ale na spontanie jak na razie. Moze to Nam wyjdzie na dobre nawet.
Nooo i nie myslcie ze Was zostawiam! Nigdy w zyciu! To forum mnie uzaleznilo!:)
Zyciowa Kochana trzymam kciuki zeby Ci sie udalo:*
Olus jak sie czujesz?:*
Nawet nie wiesz kochana jak dobrze Cie rozumiem.. ale jeszcze jeden cykl sprobujemy.. jesli nie to odrobina przerwy tez dobrze zrobi:)
 
Minci dobrze sie czuje nie przejmoj sie , jakbym znów gorączkę miała to spadam do szpitala na pogotowie .
Mincia wystarczy ze pózniej doszło do zapłodnienie ( tak jak u mnie ) i test ci nie wyjdzie odrazu , nie bedzie @ w poniwdzialek to próbuj znów test robić !
 
reklama
Do góry