reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Nie. Dwa razy u ginekologa- endokrynologa. Ale ona ciazy nie prowadzi, dala tylko skierowanie na tsh i ft4 oraz bete. I dzis pojechalam z wynikami. Nawet mnie dzis nie badala na fotelu. Pewnie wyszla z zalozenia ,ze skoro bylam tydzien temu to po co badac znowu. Nawet mi skierowan na badania nie dala na kolejna wizyte, powiedziala zeby mi gin. wypisala a do tej mam przyjsc z wynikami za 6 tyg. I ten duphaston brac kazala
 
India a może zapobiegawczo? ale ja bym skonsultowala z gin prowadzącym branie. .. bo skoro wyniki ok i z ciążą wszystko dobrze to po co hormony brać. .. póki co nie zaszkodzi ale jeśli mi gin prowadzący powiedział ze nie trzeba to bym odstawila.
 
India a może zapobiegawczo? ale ja bym skonsultowala z gin prowadzącym branie. .. bo skoro wyniki ok i z ciążą wszystko dobrze to po co hormony brać. .. póki co nie zaszkodzi ale jeśli mi gin prowadzący powiedział ze nie trzeba to bym odstawila.
No wlasnie.... A wizyte mam na 25.02 dopiero i dylemat brac czy nie brac.
 
Nie mialam w ogole jeszcze usg. I nawet nie wiem czy 25.02 bede miala. Jak nie to pojde prywatnie i zaplace, bo juz doczekac sie nie moge.
Ja mialam nadczynnosc tarczycy i mi lekarz rok temu powiedzial, ze po jakims czasie przejdzie to w niedoczynnosc, dlatego musze kontrolowac
 
Kurcze India nie wiem co ci poradzic jeszcze prawie dwa tygodnie do wizyty ale znowu jak wyniki wszystkie ok to po co te leki.
 
India a wcześniej niż 25 nie ma szans się dostać? a może telefoniczna konsultacja? dziwne ze nie zrobił ci nikt usg jeszcze bo przecież teraz to standardowe badanie jak się idzie do gina. ..
 
Bylam u niej dwa razy i dwa razy powiedziala, ze nie prowadzi ciazy. Ciezko trafic na dobrego lekarza
Umowilam sie juz na pobiedzialek do jakiejs gin, ale musialam odwolac wizyte z 25.02. Poszukiwania lekarza ciagle trwaja
 
reklama
Może masz podwyższone tsh na przykład i żeby progesteron wskoczył na odpowiedni poziom Ci to przepisała. Ja brałam duphaston na początku ciąży i nic mi się nie działo. Czemu miałabyś po nim plamic?

Na znanylekarz są opinie pacjentów na temat danego lekarza i czasem warto się tym posiłkować przy wyborze.
 
Do góry