reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Melduje sie z wieczorka!
Gagulec- zdrowka zycze...i zeby jednak nie bylo afery...chyba ze burza wskazana dla oczyszczenia atmosfery...moze tesciowa cos ruszy...
Agulka - to troche lipa z tymi kieckami...a co do cyca! - tzn big cyca! :-p- dobry stanik push-up + wkladki silikonowe. Przed ciaza, dluuugo przed ciaza mialam 75 b - i tylko push-upy i silikonowe wkladki ratowly...moj sexapil heheh:-p:-D
Anetasa - to jednak okularki bedziesz nosic non stop nie tylko do kompa? A jakie masz oprawki, pochwal sie na zamknietym:tak::-)

Zakupy poczynione. Kupilam 2 bluzeczki, bielizne ( tudziez na walentynki bo czerwona + panterka:rofl2:), kolczyki i kosmetyki. I napalilam sie na skore, ze stojka granatowa lub bezowa ( i sama nie wiem jaka?) ale i cena mnie troche ostudzila! Bede musiala chyba ladne oczka strzelac do J bo urodziny tuz tuz:-p:sorry2:
 
reklama
witam wieczorowo!

dzisiejszy dzien mnie wykancza! oby sie juz skonczyl:baffled:
julitka wpada w furie z byle powodu i trudno ja uspokoic.:crazy:glowa mi peka:crazy:P mnie wkurza:crazy:

odebralam w koncu koldry puchowe:-)
podarowalam do biblioteki kila niepotrzebynch ksiazek i pani mnie baaardzo wychwalila za dobry uczynek:tak:

Kiecka , którą J przywiózł jest ładna, nie rewelacyjna, moim zdaniem oni sami szyją na wzór ze zdjęcia, kolorek trochę mniej rażący, jest trochę za duża pod pachami ( czyt cycków brak, nie jak u naszej miss Hrudzi, żadna dogryzka tylko zazdrość:tak::tak:) no i na dupie trochę za duzo materiału:baffled: , bo ja mam płaską :sorry2:. Mama poprawi.:tak::tak::tak::tak:

ja bez przymiezania nie kupie:no:


Te miniaturki to ja przeżyję,ale wkurzaja mnie,że są takie nierówne:wściekła/y:

jedna wieksza za sprawa Mateusza, to niech druga S podrowna:rofl2:

Cześć dziewuszki
Przyszłam się przywitać i " pochwalić":crazy: najnowszymi wiadomościami:

gagulec, znow zycze cierpliwosci i sily a Damiankowi zdrowka:tak:

Witam wieczorowo!
Wzrok niestety mi się pogorszył
.

ile masz dioprii?

a jak plany zakupowe na niedzielle, wypala?
 
A u mnie sielanka.Ogień się pali, Oskarek zasnął bez żadnego płaczu :szok: Jak narazie, bo leży od 15 minut i jest cisza. Włączyłammu kołysanki Turnała i Umer i już drugi raz reakcja jest super - dziecko się wycisza i zasypia :-D:tak:

Anetasa, mocne te okulary? Witaj w gronie okilarników. Ja bez nie żyję.
 
Tak na szybko napisze bo mnie az nosi.

M po tym wszystkim co robil zgrywa sie na wielkiego ojca i robi mi awantury pod tytulem 'dlaczego nie moge zabierac Olafa do siebie'.
Po dzisiejszej, kolejnej... jakas furia sama w sobie mnie ogarnelam.. i az wstyd gadac, ale ani moja mama, ani ,moj tata nie byli w stanie odciagnac mnie od niego. Bilam jak sie da, gdzie sie da i tylko byle mocno.
A na zakonczenie dostalam ataku dusznosci. Z nerwow.
Nie zartuje, on mnie wykonczy. Siedze i placze, a mama powiedziala, ze jeszcze troszke, to trafie do szpitala psychiatrycznego... I wiem ze sie tak stanie...
 
harsh, nie wiem czy uda ci sie od niego totalnie odciac i odizolowac od malego. mieskzacie w jednym miescie. on jak bedzie chcial, to wywalczy w sadzie widywanie sie z malym. czy nie lepiej dla ciebie i Olafa, bo bez dodatkowego strsu byloby pozwolenie mu an widywanie sie z dzieckiem? czy on sie calkowicie nie nadaje na ojca?
 
podarowalam do biblioteki kila niepotrzebynch ksiazek i pani mnie baaardzo wychwalila za dobry uczynek:tak:






jedna wieksza za sprawa Mateusza, to niech druga S podrowna:rofl2:
a moja mama po remoncie chciała oddać sporo książek do biblioteki i nie chcieli:sorry2:
jak S mi masuje to az na żebrach czuję, S mówi,ze jest inny sposób-CÓRECZKA:-D poza tym śmieje się ze mnie,ze miałam pompki robić

Tak na szybko napisze bo mnie az nosi.

M po tym wszystkim co robil zgrywa sie na wielkiego ojca i robi mi awantury pod tytulem 'dlaczego nie moge zabierac Olafa do siebie'.
Po dzisiejszej, kolejnej... jakas furia sama w sobie mnie ogarnelam.. i az wstyd gadac, ale ani moja mama, ani ,moj tata nie byli w stanie odciagnac mnie od niego. Bilam jak sie da, gdzie sie da i tylko byle mocno.
A na zakonczenie dostalam ataku dusznosci. Z nerwow.
Nie zartuje, on mnie wykonczy. Siedze i placze, a mama powiedziala, ze jeszcze troszke, to trafie do szpitala psychiatrycznego... I wiem ze sie tak stanie...
Harsh,a jak do tego wszystkiepo podchodzą niedoszli teściowie? Bo myślę podobnie jak Donkat,ale rozumiem Twoją furię i obawy. A gdyby tak jakoś uzgodnić z rodzicami M widzenia z Olikiem? Że owszem, nie będziesz utrudniała kontaktów,ale pod ich opieką. Moi rodzice rozwiedli się jak miałam 2 lata,bo ojciec był alkoholikiem, bił mamę i nas. Mamy decyzja była taka,żeby odciąć się wogóle od rodziny ojca,ale posłuchała wtedy starszej siostry i bardzo jestem jej za to wdzięczna. Gdyby nie to nie znałabym tak cudownych ludzi,a jeśli chodzi o ojca to nikt nie narzucił mi zdania o nim,że jest nic niewartym kutasem. Wiem,że musisz to wszystko na spokojnie sobie poukładać.
 
Zakupy poczynione. Kupilam 2 bluzeczki, bielizne ( tudziez na walentynki bo czerwona + panterka:rofl2:), kolczyki i kosmetyki. I napalilam sie na skore, ze stojka granatowa lub bezowa ( i sama nie wiem jaka?) ale i cena mnie troche ostudzila! Bede musiala chyba ladne oczka strzelac do J bo urodziny tuz tuz:-p:sorry2:

Nawet nie czujesz że rymujesz:-D:-D a i zakupki udane .
A i jeszcze jedno czy ty aby nie za dużo chcesz na te urodzinki;-) dostałaś już przecież laptopa zapomniałaś :-p:-D:-D:-D:-D:-D ale masz racje walentynki blisko do tego ta czerwona bielizna negocjuj kochana negocjuj:-D:-D:-D:-D

Choróbska współczuję,bo my jeszcze się kurujemy. Ostatnio wyczytałam,że po zapaleniu pluc,czy nawet oskrzli u dzieci kaszel utrzymuje się nawet przez miesiąc. Tak jakby dziecko było zdrowe,ale cały czas schodzi flegma. Już normalnie nie mogę słuchać tego po******go kaszlu:crazy:

Ja słyszałam o tym ale tak ok 2 tygodnie oj żeby już Was opuściły te chorubska

Mi nasza pani doktor powiedziała że po zwykłej infekcji z kaszlem kaszel potrafi się utzrymywać u dzieci do 2 tygodni więc przy poważniejszych choróbstwach z pewnością dłużej.

:tak::tak:

harsh, nie wiem czy uda ci sie od niego totalnie odciac i odizolowac od malego. mieskzacie w jednym miescie. on jak bedzie chcial, to wywalczy w sadzie widywanie sie z malym. czy nie lepiej dla ciebie i Olafa, bo bez dodatkowego strsu byloby pozwolenie mu an widywanie sie z dzieckiem? czy on sie calkowicie nie nadaje na ojca?

Donkat ma rację
Pewnie to ciężkie ale tak będzie lepiej dla Was i dla Olafka przede wszystkim bo spokojniej a taka szarpanina nic nie daje bo w końcu naprawdę wylądujesz tam gdzie nie powinnaś a Mały Cię bardzo potrzebuje.





Dziewczyny pytanie z innej beczki jaki rozmiar pampersów używacie???


Widziałyście reklamę Ikei?????? jest po prostu boska:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
.........ale w końcu to jest Twój tron.......:-D:-D:-D:-D
 
Śpia już wasze dzieciaczki????? OLiwka lezy już w łóżeczku- spokojnie więc myslę że powinna dziś szybko usnąć a jak będzie to zobaczymy.Co ona dzis zrobiła normalnie szok.BYłą dzis u nas tesciowa,chciałąm jej pokazać kaktusa że w połowie go zasuszyłąm he he he:-D wiem wiem jak mozna kaktusa zasuszyć no ale mi sie udało:-D i oliwka w pewnej chwili podleciałą bo chciałą mi go chyba wyrwać i nadziałą sie na niego rączką !!!!!! całą ręka kolcach - masakra !!!!!!!!! najgorsze że tych malutkich.... zaczełą wrzeszczaeć jak jej wyciągałąm normalnie szok.Wiem teraz to wydaje się smieszne ale w tedy nie było nam do smiechu
 
reklama
Dziewczyny pytanie z innej beczki jaki rozmiar pampersów używacie???

4 raz Haggisy raz Pampersy to zalezy w jakich jest promocja;-):tak::tak::tak: Dziś w Tesco kupiłam Haggisy 78 szt za 37 zł.:tak::tak::tak:

Hrudzia super, że zakupuy udane, u mnie gorzej:-( tzn kupiliśmy procenty ;-) i napoje na urodziny taty, dzieciom rzeczy i buty Mai kupilam no i sobie czerwony stanik do tej kiecki:tak:.

Harsh
dziewczyny maja rację

Justyna
podajmy sobie ręce co do wielkości i zniekształceń cycków:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzieki za linki

A takie cudne body małemu kupiłam , jeden za 10 zł.
 
Do góry